Geheel appartement

Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides.

Fotogalerie voor Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides.

Een zwembadgedeelte met meerdere zwembaden, palmbomen en een glijbaan.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een raam met gordijnen en wandlampen.
Een knus woongedeelte met een kitchenette, een eethoek met een houten tafel en stoelen, een roze bank met oranje kussens, en een plafondventilator.
Een tafel met een glazen blad en twee stoelen, een witte muur en uitzicht op palmbomen.
Een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, een keuken op de achtergrond en een plafondventilator.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 450 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides.


  • Een slaapkamer appartement playa de las MArinas:
    Appartement met 1 slaapkamer, een badkamer met een douche, een woonkamer en ruimte voor vier personen. 300 meter van het strand van Las Marinas in een urbanisatie met zwembad met glijbanen, grote groene gebieden. Naast supermarkten en restaurants. Het volgende strand is Las Marinas. Ideale urbanisatie om met kinderen en familie te gaan. Er is een chiringuito in het zwembad. In de urbanisatie vindt u een bus die rechtstreeks aansluit op het centrum van Denia.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Denia. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Romeinse Overblijfselen van Els Poblets en Kasteel van Denia. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Tuin van L'Albarda en De Lavendeltuinen een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaça de Bous d'Ondara of Hipica Ondara. Bekijk onze reisgids voor Denia
Meer appartementen in Denia
Kaart
Dénia, Marina Alta

In de buurt

  • Een strand met golven, een heldere lucht en gebouwen in de verte.
    Playa Els Molins
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Een strand met helderblauw water, een zandstrand en een berg op de achtergrond.
    Strand van Dénia
    9 min. rijden - 4.1 km
  • Playa de les Marines
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Playa Les Bovetes
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Golfclub La Sella
    15 min. rijden - 8.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Gandia - 27 min. rijden
  • Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 66 min. rijden

Restaurants

  • Cafetería Mediterránea
    5 min. rijden
  • Noguera
    4 min. rijden
  • Verdeando eco - Restaurante 100% Vegetariano
    15 min. wandelen
  • Los Jazmines
    3 min. wandelen
  • Blay Beach
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides.?

Dit appartement in Denia ligt op 15 minuten wandelen van Playa Les Bovetes en Playa de les Marines. Ook Playa Els Molins en Albaranes liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment for 4 people in urbanization El Palmar with pool of slides.

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 8 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Le hacen falta mosquiteras, pero por los demás muy bien , la piscina muy chula ,la playa de enf...

Le hacen falta mosquiteras, pero por los demás muy bien , la piscina muy chula ,la playa de enfrente también está muy bien...
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

El apartamento muy limpio y con todas las comodidades

El apartamento muy limpio y con todas las comodidades
Van een partnersite

8/10 – Goed

Résidence agréable avec un emplacement idéal (mer, commerces) en toute sécurité et pratique (pa...

Résidence agréable avec un emplacement idéal (mer, commerces) en toute sécurité et pratique (parking). Bémol cependant sur l’absence d’ascenseur et la fermeture du bar et animations à proximité piscine, terrain de tennis fermé
Van een partnersite

8/10 – Goed

En general esta muy bien. Urbanización muy tranquila, cerca de la playa, piscina ideal para fam...

En general esta muy bien. Urbanización muy tranquila, cerca de la playa, piscina ideal para familias. El apartamento es acogedor y tiene de todo
Van een partnersite

8/10 – Goed

Lugar muy tranquilo y limpio y relativamente cerca de una buena playa, cobran 60€ por la limpie...

Lugar muy tranquilo y limpio y relativamente cerca de una buena playa, cobran 60€ por la limpieza de la casa, me parece una exageración para 40 metros cuadrados, pero de todas formas hay que tenerlo en cuenta a la hora de valorar el precio además de otro pago, este opcional, de 10€ por persona por sábanas y toallas, te las puedes llevar tú. A la zona le falta un poco de urbanismo, no existen prácticamente aceras y no hay buenos restaurantes por la zona si quieres ambiente debes ir a Denia, hay un aparcamiento a la entrada de Denia. Es ideal si lo que quieres es descansar sin bullicio e ir a la playa
Gearchiveerde beoordeling

6/10 – Matig

Nuestras vacaciones en Denia han sido geniales, lugar precioso y gente muy amables!!, volveremo...

Nuestras vacaciones en Denia han sido geniales, lugar precioso y gente muy amables!!, volveremos seguro.
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

El confort no lo hemos valorado con buena nota porque el apartamento de al lado estaba en obras...

El confort no lo hemos valorado con buena nota porque el apartamento de al lado estaba en obras, todo el día los obreros haciendo ruido, debería haber alguna normativa interna de la Comunidad que regule esta situación, dado que en buena parte del día era imposible descansar por el enorme ruido de las obras. Lo demás todo perfecto.
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

We see us the next time! Thank you and best regards :-)

We see us the next time! Thank you and best regards :-)