Super Collection O Nirman Vihar

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,2 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 1.107
inclusief belastingen en toeslagen
23 okt - 24 okt

Kameropties

Klassieke kamer

  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis kabelinternet

Premium kamer

  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis kabelinternet

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Super Collection O Nirman Vihar bevindt zich in Preet Vihar, een wijk in New Delhi, en ligt vlak bij de luchthaven. Swaminarayan Akshardham Temple en Red Fort zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Chandni Chowk en Lajpat Nagar Central Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Indira Gandhi Sports Complex of Yamuna Sports Complex. Bekijk onze reisgids voor New Delhi
Kaart
Plot Number A-18, Guru Nanak Pura,, Laxmi Nagar, Veer Savarkar Block, New Delhi, DL, 110092

In de buurt

  • Een indrukwekkend tempel met meerdere koepels en gedetailleerde versieringen, omgeven door een verzorgde tuin en een groot waterbassin.
    Swaminarayan Akshardham Temple
    10 min. rijden - 3.6 km
  • A busy street with people walking, a man carrying a large sack on his head, and a cart with sacks labeled "SAFI".
    Chandni Chowk
    15 min. rijden - 10.7 km
  • Een nachtzicht van een brede weg die leidt naar een opvallende witte boog, met lantaarns en barrières aan weerszijden.
    Indiapoort
    19 min. rijden - 9.3 km
  • Laxmi Nagar Market
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Laxmi Nagar
    14 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Nirman Vihar Station - 2 min. wandelen
  • Station Tilak-brug - 5 min. rijden
  • Indira Gandhi International Airport (DEL) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Kaleva
    14 min. wandelen
  • Chawla Chicken Point
    15 min. wandelen
  • McDonald's
    13 min. wandelen
  • Pizza Hut
    3 min. wandelen
  • 1911 The Bar- The Imperial
    13 min. wandelen

Over deze accommodatie

Super Collection O Nirman Vihar

  • Hotel vlak bij Indiapoort
  • Vlak bij Swaminarayan Akshardham Temple biedt Super Collection O Nirman Vihar alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een bagageopslagruimte, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
    • Een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Super Collection O Nirman Vihar bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met kabelzenders
    • (kleer)kasten, aparte zitruimtes en plafondventilators

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift (64 centimeter brede deur)
  • Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes

Meer

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • Gebouwd in 2022
  • Roken is niet toegelaten
  • Traditionele architectuur

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning
  • Aparte zitruimte
  • Bureau
  • Plafondventilator
  • Telefoon
  • Ventilator

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 12.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Super Collection O Nirman Vihar?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Super Collection O Nirman Vihar?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij Super Collection O Nirman Vihar van één nacht voor twee volwassenen op 23 okt. 2026 min. € 1.107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Super Collection O Nirman Vihar inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Super Collection O Nirman Vihar uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Super Collection O Nirman Vihar?

Dit hotel ligt in Preet Vihar, op 15 minuten wandelen van Laxmi Nagar Market en Laxmi Nagar. Ook Max Super Speciality Hospital en Swaminarayan Akshardham Temple liggen op 5 km afstand. Nirman Vihar Station ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Laxmi Nagar Station is het 13 minuten wandelen.

Beoordelingen

6,2