Castle Gold A Unit Of GoldRoom Huf
Fotogalerie voor Castle Gold A Unit Of GoldRoom Huf





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op park laden

Deluxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op park
Hoogtepunten
Balkon
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Een vaatwasser
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
Een microgolfoven
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

3 Floor At A-61, A- Block, Dwarka, Sector 8, New Delhi, Delhi, 110077
Lokaal vervoer
- Station Dwarka Sector 10 - 2 min. rijden
- Station New Delhi - 55 min. rijden
- Indira Gandhi International Airport (DEL) - 32 min. rijden
Restaurants
- KFC16 min. wandelen
- Kali Ghata8 min. wandelen
- Giani Ice cream parlour2 min. rijden
- Sagar Ratna South Indian Restaurant18 min. wandelen
- KFC7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Castle Gold A Unit Of GoldRoom Huf
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie