4-person Corner Apartment With a Beautiful View heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in De Koog. Bezoek culturele hoogtepunten Maritiem & Juttersmuseum en Vuurtorenweg Texel-strand. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Surfschool Foamball en Marinemuseum. Floratuin Julianadorp en Landgoed Hoenderdaell zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor De Koog
Zijn huisdieren welkom bij 4-person Corner Apartment With a Beautiful View?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 4-person Corner Apartment With a Beautiful View inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 4-person Corner Apartment With a Beautiful View uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 4-person Corner Apartment With a Beautiful View?
Dit appartement in De Koog ligt op 5 minuten wandelen van Nationaal Park Duinen van Texel en De Koog strand. Ook Surfschool Foamball en Nationaal Park Duinen van Texel liggen op 5 km afstand.