Red Roof Inn Dayton - Huber Heights ligt in Dayton vlak bij de luchthaven. Nationaal Museum van de Amerikaanse luchtmacht en Wright-Patterson AFB zijn culture hoogtepunten in dit gebied. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Fifth Third Field of kies voor een avondje uit bij Rose Music Center at The Heights. Bekijk onze reisgids voor Dayton
7911 Brandt Pike, Dayton, OH, 45424
In de buurt
Carriage Hill MetroPark
3 min. rijden - 3.9 km
Nationaal Museum van de Amerikaanse luchtmacht
12 min. rijden - 20.3 km
University of Dayton
17 min. rijden - 26.2 km
Rose Music Center at The Heights
1 min. rijden - 0.8 km
Dayton Convention Center
15 min. rijden - 24.1 km
Lokaal vervoer
Dayton, OH (DAY-James M. Cox Dayton Intl.) - 13 min. rijden
Restaurants
Chick-fil-A
3 min. rijden
Raising Cane's Chicken Fingers
4 min. rijden
McDonald's
3 min. rijden
McDonald's
4 min. rijden
Casey's
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn Dayton - Huber Heights
Hotel vlak bij de luchthaven
Red Roof Inn Dayton - Huber Heights heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens, een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie
Een automaat, een lift en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Red Roof Inn Dayton - Huber Heights bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 10 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 75.00 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Schoonmaakkosten: USD 1.75 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Dayton - Huber Heights?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Dayton - Huber Heights?
Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Dayton - Huber Heights van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 67, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Dayton - Huber Heights inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Dayton - Huber Heights uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn Dayton - Huber Heights?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 1,7 km van Rose Music Center at The Heights en op 5 km afstand van Carriage Hill MetroPark en Miami Valley Health Center - Huber Heights. Kitty Hawk-Menlo Dog Park ligt op 4,7 km.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn Dayton - Huber Heights
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
7,6
Locatie
8,2
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 291 van 791 beoordelingen
10 - Uitstekend
291
Gastenscore: 8 - Goed. 275 van 791 beoordelingen
8 - Goed
275
Gastenscore: 6 - Redelijk. 113 van 791 beoordelingen
6 - Redelijk
113
Gastenscore: 4 - Matig. 68 van 791 beoordelingen
4 - Matig
68
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 44 van 791 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
44
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff and very clean rooms definitely will stay Everytime passing through.
Steven
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bradley
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had my doubts but this place was solid. Front desk was really nice and room was clean. Property was quite and well located. Great place to stay if you're going to Rose Music Center and the price is right.
Bradley
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lesley
12 apr 2026
Our stay was great!!
Lesley
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Antwanette
2 mei 2026
Traffic Loud
Antwanette
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Ezzard
24 apr 2026
Positief: Netheid
Carpet in room had a wet smell. Stale odor in the room.. parking is ample
Ezzard
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Melissa
4 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was a great stay
Melissa
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anil
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bed was clean, exactly what I needed but it had weird smell when I entered because they don’t air condition it until the guests enter themselves and we do it ourselves. Affordable place when most were full due to a grand Band competition in the area. No snacks or tea or breakfast even though it’s in the suburbs of a small town.
Anil
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JAMES
11 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Easy and accommodating check in.
JAMES
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brent
18 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Courteous staff, easy parking.
Brent
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
KIM
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
parking was easy; is difficult to turn left out of property; key entry door worked very hard; staff very friendly; room very clean
KIM
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tawana
2 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Room was clean and the service was great!
Tawana
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amanda
29 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service, very clean nice room, not what was expected! Very quiet and very nice.
Amanda
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pritam
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Clean rooms, nice staff and affordable.
Pritam
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Judith
23 mei 2025
Very nice stay, staff was great!
Judith
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philip
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Convenient. Good value.
Philip
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brent
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Always great service, clean and quiet.
Brent
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lori
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rooms needed updated but for the price, it was what we needed for one night’s stay, and more affordable than other places. We felt safe and it was conveniently located with easy in and out access. Would stay overnight again.
Lori
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kathleen
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good
Kathleen
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Howard
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Howard
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dave
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay!
Pet friendly, great staff, bring your own pillows!
Dave
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great about the property! Great staff,clean room!!
Richard
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Inderjit
20 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good place to stay if you are driving through Dayton
Inderjit
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
4 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We stay here a few times a year on our way from Canada to Tennessee and the staff are amazing, even though the hotel is right off the highway it’s quiet. Very reliable to have clean rooms and great service no matter the time you’re pulling in.
Laura
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tamika
23 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten