Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Dawns
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een tuin over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl de smart-tv met digitale zenders en Netflix het entertainment verzorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv heeft digitale zenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Netflix
Smart-tv met digitale zenders
Streamingdiensten
Buiten
Tuin
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dawns Easy Access 100 mts Daylesford Centre 2 Queens House
Dawns Easy Access 100 mts Daylesford Centre 2 Queens House
Dawns Easy Access 100 mts Daylesford Centre 2 Queens
Dawns Easy Access 100 mts 2 Queens
Dawns Daylesford
Dawns Easy Access 100 mts to Daylesford Centre 2 Queens
Dawns Easy Access 100 mts 2 Queens House
Dawns Private vacation home
Dawns Private vacation home Daylesford
Dawns Easy Access 100 mts Daylesford Centre 2 Queens
Dawns Easy Access 100 mts 2 Queens
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Daylesford. Geniet van de prachtige natuur bij Hepburn Regional Park en Hepburn Mineral Springs Reserve. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Daylesford Spa Country Railway en Portal 108. Lavandula Swiss Italian Farm en Maze House zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Daylesford
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Dawns inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dawns uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Dawns?
Dit vakantiehuis in Daylesford ligt vlak bij Daylesford Regional Visitor Information Centre en Daylesford Museum and Cultural Centre. Ook Wombat Hill Botanic Gardens en Convent Gallery liggen op 10 minuten wandelen. Station Daylesford ligt op 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.