Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Apartment Meuble Ngor Almadies
Dit appartement beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Apartment Meuble Ngor Almadies heeft 7 kamers met een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Dakar is wifi gratis.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Buiten
Balkon
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 100 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.68 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Meuble Ngor Almadies Dakar
Luxury Apartment Ngor Alamdie
Apartment Meuble Ngor Almadies Dakar
Luxury Beachfront Apartment in Dakar
Apartment Meuble Ngor Almadies Apartment
Apartment Meuble Ngor Almadies Apartment Dakar
Over deze buurt
Apartment Meuble Ngor Almadies ligt in Dakar. Bezoek Centre Culturel de l'Ambassade de la République Islamique d'Iran en Magic Land, plaatselijke attracties, of ga naar Marché Fass en Marche Tilene als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Leopold Senghor of Iba Mar Diop Stadium. Bekijk onze reisgids voor Dakar
Dakar (DSS-Internationale luchthaven Blaise Diagne) - 61 min. rijden
Restaurants
Chez Katia
13 min. wandelen
Noliane Bistrot Italien
15 min. wandelen
Ko.tao Homemade Goods
16 min. wandelen
La cabane du pêcheur
8 min. wandelen
Le Cabanon
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Meuble Ngor Almadies?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartment Meuble Ngor Almadies inchecken?
Inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Meuble Ngor Almadies uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Meuble Ngor Almadies?
Dit appartement in Dakar ligt op 15 minuten wandelen van Ngor Beach en Boribana Museum. Ook Nagor Island en Des Almadies Golf Club liggen op 2 km afstand.