Daelim Residence in Guro-gu bevindt zich bij een winkelcentrum. Gwanghwamun en Myeongdong-kathedraal zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Myeongdong-straat en Lotte Outlets Seoul Station. Ga naar Gocheok Sky Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Lotte World, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Seoel
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Elk aparthotel beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet en een lcd-televisie met kabelzenders. Geniet daarnaast van de kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een wasmachine, een waterkoker en een rijstkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Daelim Residence heeft 24 kamers met een computer en gratis flessenwater. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Elke lcd-televisie van 40 inch heeft premium kabelzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.
Dit aparthotel in Seoel biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Bureaus zijn enkele van de zakelijke voorzieningen. Lokale en langeafstandsgesprekken zijn allemaal gratis (hiervoor kunnen beperkingen gelden). Ook heeft elke kamer een rijstkoker en een haardroger. Er is een turndownservice.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Eetopties
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Computer
Lcd-tv van 40 inch met premium kabelzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geen huishoudservice
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Gratis mineraalwater
Strijkijzer/strijkplank
Turndownservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Direct bij een winkelcentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
10 etages
24 units
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Daelim Residence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Daelim Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Daelim Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Daelim Residence een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Daelim Residence?
Dit aparthotel ligt in Guro-gu, op 1,7 km van Guro Digital Complex en op 5 km afstand van Gocheok Sky Dome en Gasan Digital Complex. Ook Winkelcentrum Times Square en Boramaepark liggen op 5 km afstand. Station Guro ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Namguro is het 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Daelim Residence
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 397 van 576 beoordelingen
10 - Uitstekend
397
Gastenscore: 8 - Goed. 156 van 576 beoordelingen
8 - Goed
156
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 576 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 576 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 576 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed
Goed hotel, vriendelijk. Dicht bij metro.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maartje
5 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Voelt als thuis
Erg prettig hotel voorzien van alles dat je nodig hebt: koelkast, vriezer, computer & tv, wasmachine, rijstkoker en 2 kookplaten. Het comfort was erg aangenaam, en als ik terug ga naar Seoul zal ik ook zeker weten weer opnieuw in Daelim Residence verblijven. De eigenaar van het hotel is erg aardig. Hij hielp ons met het vertalen (Engels --> Koreaans), gaf ons een afscheidscadeautje en regelde een taxi voor ons. Een taxi nemen die je naar een plek buiten Seoul brengt is trouwens echt een afrader. We zijn van het hotel naar Incheon Airport gegaan, en ik heb nog nooit zoiets angstaanjagends meegemaakt. De chauffeur reed 160km p/u waar je maar 100 mag, en dan ook nog eens met een telefoon aan z'n oor zigzaggend van links naar rechts om auto's in te halen. Wij kwamen met trillende benen aan op 't vliegveld. Maar verder over het hotel valt er niks te klagen. Ik ben écht helemaal tevreden hierover, en het is nog betaalbaar ook.
Maartje
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
31 jan 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
When I arrived in Korea and took the bus to the residence, I was nervous because I arrived late (latest check-in was around 11pm I believe) missed my bus stop and arrived around a little past midnight, the owner was so nice and hospitable and let me check-in after the initial time. He showed me how to use the amenities (you don’t have to use an actual key to unlock the door, it’s electronic, just put the sensor up to the door handle and it’ll unlock, it’ll lock by itself once you get inside) there’s a little entrance before you open the door to your room to put shoes and whatnot. Everything was super clean, a small Kitchenette (electric 2-stove) a washer. It came with some plates and cups and stuff to cook food, a microwave, water heater, toaster and mini fridge / freezer (it wasn’t super small, like twice as big as a mini fridge in the US) Overall, my first impressions will last me forever, when I go back to Korea this is definitely the place I will be staying! 5-stars, two thumbs up!
Geverifieerde reiziger
12 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
4 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A little bit difficult to communicate with the staff since he doesn’t speak English. But he was friendly and the room had everything so no problem. I will stay there if I visit Korea again.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jan 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Helpful and friendly staff, very practical amenities, convenient location
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Better than expected
Although the facilities is not new, most of the thing are clean and in good condition. Beggage storage is available and free.
Wah Lun
4 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
24 dec 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Convenient and reasonable. Big room is enough for 4 people. 2 adulta and 2 kids. But need to communicate well with customer. I have tried to leave message via expedia 3 times, via email, via LINE but never receive any confirmation for the accommodation booking. Then I have no choice to make international phone calls and finally I can reach the hotel keeper at the third phone call. Anyway, it is a good choice of accommodation.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
친구 여행
이번에도 너무 즐거운 여행 있습니다.
감사합니다.
또 뵙겠습니다. ^^
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mak
1 dec 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフが、とても親切で優しく対応して下さいました。また、ぜひ利用したいと思いました。
Mak
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
18 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
掃除は別料金。付けなくても掃除機が置いてあるので問題なし!
どっまど
KA
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
14 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
아주 편리한 숙소입니다.
마침 그 근방에 일이 있어서 잘 알지 못하는 동네이지만 숙소로 선택해 이 주간 머물렀는데 대림 레지던스를 잘 선택했다고 여기며 편안히 지내다 왔습니다.
실내에 필요한 시설이 잘 되어 있었고 특히 냉장고 사이즈가 커서 유용했습니다. 장 사장님과 직원 분들이 친절하게 배려해 주셨고 egg를 보증금을 맡기면 빌려 주셔서 잘 사용했던 점도 좋았습니다.
주변에 전철, 마트 등이 가깝고 편리했는데 밤에는 분위기가 약간 조심스러워 걸어 다닐 때 신경이 쓰였던 점이 작은 아쉬움이었지만 그 외에는 매우 만족한 숙소였습니다.
Geverifieerde reiziger
14 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
MAS
30 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
秋から近く、高尺ドームからも徒歩圏内。部屋も広くて清潔で、ホテルの方がとにかく優しい。
MAS
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
henry
20 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Home away from home. Thanks Mr. John!
Great neighborhood. Close to mall and metro!
henry
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
19 aug 2019
ちょっと髪の毛が落ちていたりするけど、大枠は満足している
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
明展
5 jul 2019
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten