dit appartement ligt in Cuxhaven. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kugelbake en Watertoren van Cuxhaven. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals ForumMaritim en Maislabyrinth Hof Roßmann een bezoekje brengen. Maislabyrinth en Seehundstation Friedrichskoog zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cuxhaven
Luchthaven Hamburg Finkenwerder (XFW) - 130 min. rijden
Restaurants
Parlamento
11 min. wandelen
Strandhaus Döse
5 min. rijden
StrandBar
4 min. rijden
Fontana di Trevi
10 min. wandelen
Restaurant Land&Meer (Hotel Deichgraf)
20 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment, Cuxhaven?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Waar staat Apartment, Cuxhaven?
Dit appartement in Cuxhaven ligt op 5 minuten wandelen van Grimmershörnbucht en Grimmershörn Strand. Ook Strand van Cuxhaven en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.