Wakapunku Boutique Hotel

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Wakapunku Boutique Hotel

  • Hotel vlak bij Kathedraal van Cusco
  • Wakapunku Boutique Hotel bevindt zich dicht bij Piedra de los 12 Angulos en Incamuseum en biedt een gratis continentaal ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
    • Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
    • Een 24-uurs receptie en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Hypoallergeen beddengoed, Select Comfort-bedden en donsdekens
    • Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
    • Smart-tv's van 43 inch met kabelzenders
    • (kleer)kasten, dagelijkse schoonmaak en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze klassieke tweepersoonskamer heeft een maximum lengte van 1,65 meter

Renovaties en sluitingen

Van 1 februari 2026 tot 28 februari 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
  • De hotelkamers
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: PEN 60.00 per voertuig (retour, voor maximum 4 personen)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 10239817420
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wakapunku Boutique Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Wakapunku Boutique Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Wakapunku Boutique Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Wakapunku Boutique Hotel een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van PEN 60.00 per voertuig.

Waar staat Wakapunku Boutique Hotel?

Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Kathedraal van Cusco, Piedra de los 12 Angulos en Incamuseum. Ook Plaza de Armas en Coricancha liggen op 15 minuten wandelen. Station San-Pédro ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Cusco Wanchaq is het 17 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,8

Uitstekend

9,0

Netheid

9,4

Locatie

9,2

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 110 van 198 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 60 van 198 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 19 van 198 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 198 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 198 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dafne

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal amable, habitacion comoda, zona segura, cerca de todo.
6 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Allison

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camilla is a fantastic host. We loved how close this property is to Plaza de Armas. We would definitely stay here again.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jason

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great stay

Super friendly and helpful staff. Will make to go bag for early excursions. Cute property. Short walk to plaza.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ashik

Great service
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Calin-Bogdan

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is close to everything in Cusco, and the area is safe. The room (#5) was very cozy, clean and pleasant to be in. Also loved the early check-in (12PM) and the breakfast. Camila was very helpful, reachable all the time and helped me a lot with a small medical problem I had while there. I simply love boutique hotels like this one and I fully enjoyed my stay there 😃
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Luis Carlos

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent place! Highly recommended! The best service ever!
5 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Julie

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Owner was friendly and helpful. Very nice location. Clean and comfortable beds.
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I’ve never felt more welcome! Such a nice place with the most helpful and wonderful staff!
4 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Scott

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owners were very accommodating and made us breakfast each day and offered box lunches when we would travel. They were super helpful and friendly. Economical choice for long stays!
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Randall

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My stay at Wakapunku Boutique Hotel was perfect. The host Camila went above and beyond with breakfast and with offers of snack boxes for early morning excursions. She recommended fantastic dining options and set up city tours that were fantastic. Every need was met and could not have asked for much more. Perfect location around the corner from plaza de aramas in the center of the city. Clean, quiet, cozy, great all around!
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Susie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent customer service. No heater but provided blankets.
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria del Carmen

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excelente ubicación

El hotel está muy bien ubicado, aunque difícil de encontrar por su pequeña placa, aún así es un lugar que te hace sentir en casa, Camila es una excelente anfritiona, por desgracia nos tocó que se rompiera una tubería cerca del hotel y nos dejara sin agua, pero Camila trató de resolver la situación lo mejor posible
5 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Tennyson

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Não gostamos

Não gostamos da experiência de hospedar neste hotel. O teto do quarto é muito baixo, dando a sensação de estarmos apertados. O café da manhã muito fraco e no último dia não serviram café da manhã. Por outro lado, queriam cobrar 5% a mais do valor pactado se pagássemos com cartão de crédito. Não voltaria e não indico.
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Carolina

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

UM SHOW DE HORRORES E DESRESPEITO

Que experiência horrorosa e constrangedora tive nesse hotel. Eles se denominam hotel mas se parece mais um hostel! Fiquei extremamente constrangida porque os donos batem o tempo todo na porta do seu quarto, invadindo sua privacidade de uma forma absurda. Passei por situações de ter que acordar pra atender as batidas na porta, de estar no banheiro e ter que ir correndo atender as batidas da porta, de ser interrompida em reuniões. Nunca tinha visto uma coisa assim. Outro ponto absurdo foi que eles praticamente me expulsaram do quarto duas horas antes do meu checkout. Ja começaram a me mandar mensagem perguntando que horas eu ia sair e batiam insistentemente na porta, a mulher chegou a entrar dentro do quarto e começar a tirar os lençóis antes de eu terminar de arrumar minhas coisas e ANTES DE DAR O MEU HORÁRIO CONTRATADO DE CHECKOUT. Café da manhã muito ruim com pães velhos, poucas opções e ainda querem cobrar a parte por isso. Cama dura. Outra coisa que eles somem, não atendem a porta, quase perdi meu avião porque minhas malas ficaram presas em um quarto e ninguém aparecia pra abrir. Experiencia horrivel, queria poder pedir meu dinheiro de volta porque me senti desrespeitada, violada, invadida... e constrangida. NÃO RECOMENDO JAMAIS A NINGUÉM!
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

camila

Perfeito

Perfeito demais! Uma ótima localização para fazer várias coisas a pé. Não fica em morros. Água quente, quarto sempre limpo, ótimo café da manhã. Luiz nos recepcionou muito bem! Sempre se comunicando por WhatsApp. Muito solícito a nos ajudar. No último dia me deu até um chá de limão com mel porque eu estava com muita tosse. Quando saíamos cedo, ele deixava um box de café da manhã para levarmos na viagem. E quando tomávamos o café no hotel ele fazia todos os dias algo diferente para comermos. Luiz é um querido e o hotel é excelente!
8 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Sarah

Negatief: Personeel en service, voorzieningen
This property is in a good location, however it is very noisy, frequently does not have hot water for showers and the plumbing is very finicky. There is no 24hr service - you receive your own keys to leave and enter the property and I felt the hostess was not dedicated to solving issues in a timely matter. I regretted staying at this location during my time in Cusco.
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maryliz

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excelente, y muy amables todos!

Me siento muy contenta, fue como si estuviera en casa. Cada que volvia encontraba todo limpio y ordenado. Que Decir de Narda y su esposo, muy buenas personas y muy amables. Atentos a todo. Me voy muy contenta
3 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

guilherme

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Conforto a poucos passos da Plaza de Armas

A equipe do hotel é muito atenciosa. O café-da-manhã é uma delícia. A pousada é muito gostosa, com sua decoração aconchegante e sua localização privilegiada. Recomendamos com certeza
3 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Rob

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location for us. Basically a cross between a B&B and a North American boutique hotel
3 nachten verbleven in januari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bem localizado..staff nota 20...muito confortável...café da manha simples e delicioso.
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service
excelente servicio del staff, las habitaciones son pequeñas
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tracy

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Amazing & Cozy stay in Cusco

We had an amazing experience. WakaPunka is a cute Boutique with everything you need: breakfast, 24hr coffee/tea/small snacks, great location, friendly service. The location is just a few minutes walk from the main square and plenty of great restaurant options in Cusco. The staff went out of their way to make us feel at home and even switched us to a 2bed place for one night as it seems like there was a mistake in our booking. We highly recommend to stay here.
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jesus

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La cama en la habitacion estandar es pequeña para dos personas, el resto del hotel bien y el personal muy amable.
1 nacht verbleven in november 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jesus

Positief: Netheid, personeel en service
La habitacion estandar es muy diferente a la de las fotos, cama pequeña y sin ventanas, el personal muy amable nos cambio a la superior y bien
3 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gabriel

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service, extremely helpful! Amazing location! Need better ilumination in the bathroom. A blackout on the windows would be a real plus.
2 nachten verbleven in november 2019