Hotel Las Quenas bevindt zich in Santiago, een wijk in in Cusco, en ligt vlak bij een treinstation en vlak bij het vlonderpad. Museo de Arte Moderno en Museum van Volkskunst zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Plaza de Armas en Kathedraal van Cusco. Ook Mercado San Pedro en Natuurhistorisch Museum zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Cusco
1265 Calle Los Angeles, Cusco, Cusco, 8001
In de buurt
Mercado San Pedro
7 min. wandelen - 0.6 km
Plaza de Armas
15 min. wandelen - 1.3 km
Coricancha
17 min. wandelen - 1.5 km
Kathedraal van Cusco
17 min. wandelen - 1.5 km
Santiago Plaza
3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
Station San-Pédro - 9 min. wandelen
Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 15 min. rijden
Restaurants
Sección de jugos
10 min. wandelen
Desayunos “El Sano Vivir”
10 min. wandelen
Vegan Point
9 min. wandelen
Chifa Lyam Chang
11 min. wandelen
Sol Moqueguano (Cuyería)
15 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Las Quenas
Hotel vlak bij Mercado San Pedro
Hotel Las Quenas bevindt zich dicht bij Museum van Volkskunst en Museo de Arte Moderno en biedt een gratis continentaal ontbijt, een aangrenzende wijnmakerij en gratis boodschappenservice. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van dagelijks een gratis receptie en een dakterras.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Parkeerplaatsen ter plaatse, vervoer naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Een kruier/portier, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en conciërgeservice
Een automaat, een cadeauwinkel en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Las Quenas hebben veel comfort met 24-uurs roomservice en kussenmenu's, bovenop leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bedden met traagschuimmatrassen en donsdekens
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (USD 8 per dag); reserveren verplicht
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 600 meter afstand
24-uurs shuttleservice van/naar het treinstation (toeslag)
Treinstationshuttle op verzoek
Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
Beveiligde onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 8 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoren een garage en een carport
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wijnmakerij
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Aparte slaapkamer
Geluiddichte kamers
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Kruidenier/supermarkt
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Gratis boodschappenservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Beaux-arts-architectuur
Gebouwd in 2018
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Matras van memory foam
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Smart-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Apart eetgedeelte
Gratis mineraalwater
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 7.5 per voertuig (voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren (openlucht): USD 8 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor parking in de buurt: USD 8 per dag (op 20 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 20602910301
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Las Quenas Cusco
Las Quenas Cusco
Las Quenas
Hotel Las Quenas Hotel
Hotel Las Quenas Cusco
Hotel Las Quenas Hotel Cusco
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Las Quenas?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 8 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Las Quenas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Las Quenas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Las Quenas een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 7.5 per voertuig.
Waar staat Hotel Las Quenas?
Dit hotel ligt in Santiago, op 2 km afstand van Mercado San Pedro, Museum van Volkskunst en Plaza de Armas. Ook Natuurhistorisch Museum en Museo de Arte Moderno liggen op 2 km afstand. Station San-Pédro ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Cusco Wanchaq is het 23 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Las Quenas
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
6,8
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 44 van 97 beoordelingen
10 - Uitstekend
44
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 97 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 97 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 97 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 97 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Vanessa
14 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay and very helpfull and friendly hostess
Vanessa
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Jonathan
2 nov 2025
Jonathan
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jonathan
26 okt 2025
Jonathan
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
THIAGO MARCOS
24 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótimo custo/benefício
Quarto novo, limpo e silencioso. Funcionários muito atenciosos. O hotel não está no centro histórico, porém, fica muito próximo, 15 a 20 minutos caminhando da plaza de armas.
THIAGO MARCOS
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Gerd
9 jul 2024
Gerd
3 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
28 jun 2024
Shower not hot, need very long time to heat up but few minutes later it became cold water.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
27 jun 2024
Shower not hot, took long time to heat up
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Alvaro
21 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alvaro
1 nacht verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Jyri
10 mei 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jyri
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Natesan
25 dec 2023
Positief: Netheid
Nice
Natesan
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Jhon
11 jul 2023
Jhon
1 nacht verbleven in juli 2023
6/10 – Redelijk
jeffrey
1 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet but far
Very quiet which was good for sleeping but further away from everything so not alot of restaurants around. Also unless your fluent in spanish not easy for english speakers.
jeffrey
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
FELIPE
Reisde met familie
28 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Laisa
Reisde met familie
18 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Atendimento impecável
Excelente atendimento da equipe do hotel, em especial ao Luis Miguel que sempre estava a disposição para nos ajudar, atencioso e simpático. Resolveu 100% do que precisávamos. Hotel novo, um pouco afastado, com obras nas ruas próximas que atrapalharam um pouco mas quando estiverem prontas vai melhorar o acesso.
Laisa
2 nachten verbleven in maart 2020
6/10 – Redelijk
Salvatore, Oristano
Reisde met een groep
17 mrt 2020
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Bisogna adattarsi. Comunque sia ha un personale gentilissimo ed una buona pulizia
Salvatore
3 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Håvard
16 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Greit hotell i Cusco
Rimelig og greit hotell med blide og serviceinnstilte medarbeidere i Cusco. Kontinental frokost. Det eneste å sette fingeren på var problem med å få fjernsynet til å virke, og at hotellet ligger litt utenfor sentrum. Ingen problem å få tak i drosje, som er greit og rimelig. Veiarbeid i gata utenfor da vi var der.
Håvard
3 nachten verbleven in maart 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
14 mrt 2020
Positief: Personeel en service
Muy austero, solo tiene una mesa de noche, no elevador, la zona no se siente muy segura y lejos del área turística, lo que si es que está nuevo y muy limpio, la atención del personal excelente
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2020
8/10 – Goed
Luis, Mexico City
28 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel and services for the crew it was so nice
Luis
6 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
kim
25 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
one of my best stays in Peru so far
I’m a solo traveler. The service is awesome. They tried hard to satisfied what you need and helped you from the bottom of the hearts. I felt like it was home when I came back from the town near Machu Picchu. I would say that’s one of the best hotels I had stayed so far in Peru. One disadvantage of it is the location, a bit far from the main plaza, however taxi is cheaper here, so it would bother much if the service is good.
kim
4 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Felipe
15 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Necesita la habituación algún tipo de percha para colgar la ropa.
Felipe
2 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
John, Chile
Reisde met partner
4 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buen servicio, lugar agradable. Recomendable y si vuelvo a visitar la ciudad volvería al mismo hotel
John
1 nacht verbleven in februari 2020
6/10 – Redelijk
Nataly, colombia
Reisde met partner
28 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel está bn pero la zona está fea y sucia con obras en la vía, la vía de acceso está cerrada toca caminar con maletas hasta el hotel desde la esquina.