Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Central Apartment 10 minutes away

Fotogalerie voor Central Apartment 10 minutes away

Dineren
3 slaapkamers
Interieur
Privékeuken
Details aan de buitenkant

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Central Apartment 10 minutes away

Apartment with first class finish, very well equipped. It offers a double room with private bathroom, has a large window with a beautiful view of the city, a large closet to put your things; It also has two shared rooms, each room has two 1-and-a-half beds with a shared bathroom. The room with a large sofa, a good TV, dining room, internet 24 hours a day. Security and attention 24 hours a day. Apartment very close to the Huancaro market (very comfortable prices).

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 gemeenschappelijke badkamers

Entertainment

  • Tv

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Santiago, een wijk in Cusco. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Inca Pachacutec Monument en Coricancha. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Natuurhistorisch Museum en Casa DARTE - Centro de Artes Escénicas een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Meer appartementen in Cusco
Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Coricancha
    Coricancha
    6 min. rijden - 3.0 km
  • Mercado San Pedro
    Mercado San Pedro
    7 min. rijden - 2.3 km
  • Plaza de Armas
    Plaza de Armas
    10 min. rijden - 2.7 km
  • Kathedraal van Cusco
    Kathedraal van Cusco
    10 min. rijden - 2.7 km
  • Santiago Plaza
    5 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Cusco Wanchaq - 3 min. rijden
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 13 min. rijden

Restaurants

  • Chifa Capon
    3 min. rijden
  • Sol Moqueguano (Cuyería)
    4 min. rijden
  • Mikhuy Tradición Peruana
    3 min. rijden
  • Ayara
    3 min. rijden
  • Mama Jama
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Central Apartment 10 minutes away?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Central Apartment 10 minutes away inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Central Apartment 10 minutes away uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Central Apartment 10 minutes away?

Dit appartement ligt in Santiago, op 1,2 km van O2 Reizigerskliniek en op 2,7 km van Plaza de Armas. Ook Santiago Plaza en Centro Artesanal Cusco liggen op 3 km afstand. Station Cusco Wanchaq ligt op 27 minuten wandelen en naar Station San-Pédro is het 27 minuten wandelen.

Beoordelingen over Central Apartment 10 minutes away