Overweeg een verblijf bij Casa Riso Cusco II en geniet van een terras, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en rookvrije accommodatie
Een bagageopslagruimte, een tafeltennistafel en spelletjes
Hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Riso Cusco II bieden leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met bubbelbaden en gratis toiletartikelen
dit vakantiehuis ligt in Rosaspata, een wijk in Cusco. Bezoek culturele hoogtepunten Centro de Textiles en Museum voor Religieuze Kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kusicancha en Citadel van Mauk'allaqta. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Barrio Profesional, Calle Lima C - 10A, Cusco, 8003
In de buurt
Coricancha
15 min. wandelen - 1.3 km
Kerk van San Blas
17 min. wandelen - 1.4 km
Plaza de Armas
18 min. wandelen - 1.6 km
Kathedraal van Cusco
18 min. wandelen - 1.6 km
Universidad Nacional de San Antonio Abad del Cusco
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Cusco Wanchaq - 17 min. wandelen
Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 13 min. rijden
Restaurants
Bunnu Cafe Lucrepata
11 min. wandelen
Pollería El Truco del Sabor
6 min. wandelen
De Bocca
7 min. wandelen
El Frutal Jugueria
9 min. wandelen
Giorgios
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Riso Cusco II?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 6.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Casa Riso Cusco II inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Riso Cusco II uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Riso Cusco II een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 6.00 per voertuig.
Waar staat Casa Riso Cusco II?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Rosaspata, op 2 km afstand van Casa DARTE - Centro de Artes Escénicas en Plaza de Armas. Ook Plaza Tupac Amaru en Estadio Garcilaso de la Vega liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cusco Wanchaq ligt op 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.