Cervantes Hotel ligt in Curitiba in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Guaíra en Museu de Arte da UFPR. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij 24 Hours Street en Shopping Mueller. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Major Antonio Couto Pereira-stadion of Vila Capanema-stadion. Bekijk onze reisgids voor Curitiba
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: BRL 13 per persoon
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1970
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Bureau
Plafondventilator
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Tot 12 kg per huisdier
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer BRL 13 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cervantes Hotel?
Ja, bij Cervantes Hotel zijn honden met een maximumgewicht van 12 kg per huisdier toegestaan.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Cervantes Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Cervantes Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Cervantes Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Cervantes Hotel?
Dit hotel ligt in Curitiba Centro, op 2 km afstand van Federale Universiteit van Paraná Curitiba Centro en 24 Hours Street. Santos Andrade Plein en Rua Quinze de Novembro liggen op enkele stappen afstand. Station Curitiba ligt op 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.