Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Appartement de Charme au Pied du Grand Colombier
Dit appartement in Culoz is voorzien van een kitchenette
Fotogalerie voor Appartement de Charme au Pied du Grand Colombier





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 435 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Cocoon'Ain*** Warm House Mountain/ViaRhona
Cocoon'Ain*** Warm House Mountain/ViaRhona
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
6.0 van 10, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

CULOZ
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Appartement de Charme au Pied du Grand Colombier
Beoordelingen
9,0
Fantastisch
9,0/10
Netheid
Beoordelingen
15 aug 2025
Positief: Netheid
14 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Frederic M.
8 jun 2024
Positief: Netheid
Séjour cosy aux portes de la Savoie.
Frederic M.
9 nachten verbleven in mei 2024








