Rustig gelegen en van alle moderne comfort voorzien vakantiehuis met landelijk uitzicht aan de rand van Crux-la-Ville. In vroeger tijden was dit huis een treinstation. Daarvan zie je nagenoeg niets meer terug. Op de plek waar vroeger het spoor liep, ligt nu de zonnige grastuin. Kinderen zullen zich hier niet vervelen. Aan de achterzijde van het huis vind je een fijn terras. Bakker, supermarkt en restaurant liggen op 5km in St. Saulge.
De prachtige omgeving van het woeste Parc Naturel Régional du Morvan met zijn uitgestrekte bossen en water- en rotspartijen biedt gelegenheid tot eindeloze ontdekkingstochten. Dit wandelparadijs laat je versteld staan, keer op keer weer. Laat je ook eens verleiden tot een kanotocht op de Cure, of een dagje relaxen aan een van de nabijgelegen recreatiemeren. Op 1km is het bij Etang du Merle heerlijk zwemmen en luieren. Dat geldt ook voor Etang de Baye (10km). Hier is het mogelijk om waterfietsen te huren en te zeilen.
Avonturiers vinden bij Sauvigny-les-Bois (34 km) een klimpark. Cultuurliefhebbers halen hun hart op bij de kasteelruïnes op de Butte de Montenoison (13km). Bij Châtillon-en-Bazois (21km) is een zwembad en een golfbaan.
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen. Huisdieren: Max. 2; € 10.00/dier/verblijf (Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen Wifi: Gratis Wasmachine: Inclusief Kinderstoel: gratis (op aanvraag) Kinderbed: gratis (op aanvraag) Keukenlinnen: Aanwezig Kinderbed + Kinderstoel: gratis (op aanvraag) Schoonmaak: Extra schoonmaak (i.v.m. huisdieren) € 10.00 / dier
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis internet
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
2 badkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Cd-speler
Dvd-speler
Spellen
Tv
Buiten
Barbecue
Patio
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 60 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
COUNTRY HOUSE & tenniscourt & swimming pool, in the heart of nature. Sleeps 12 Dog accepted
Crux-la-Ville
COUNTRY HOUSE & tenniscourt & swimming pool, in the heart of nature. Sleeps 12 Dog accepted
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: EUR 45 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan een meer in Crux-la-Ville. Bezoek Église Saint-Saulge en Abdij van Vézelay, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Regionaal Natuurpark Morvan en Étangs de Vaux et de Baye. Je zult versteld staan van de mogelijkheden die deze regio biedt, zoals motorbootvaren of golfen. Buitenpret gegarandeerd dus! Bekijk onze reisgids voor Crux-la-Ville
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home in Crux-la-Ville near Lake?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Holiday Home in Crux-la-Ville near Lake inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home in Crux-la-Ville near Lake uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home in Crux-la-Ville near Lake?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 5,8 km van Église Saint-Saulge en op 20 km afstand van Étangs de Vaux et de Baye en Morvan. Ook Regionaal Natuurpark Morvan en Abdij van Vézelay liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home in Crux-la-Ville near Lake
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 45 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 45 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
6 jun 2026
Verrast over hoe ontspannend het hier voelde na een lange rit. Het was eenvoudig ...
Verrast over hoe ontspannend het hier voelde na een lange rit. Het was eenvoudig om je te verplaatsen en de lokale voorzieningen waren dichtbij en gemakkelijk toegankelijk.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
22 jun 2026
We waardeerden echt dat we twee aparte slaapkamers hadden, wat ruimte gaf om ade ...
We waardeerden echt dat we twee aparte slaapkamers hadden, wat ruimte gaf om adem te halen. De tuin was ook leuk!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
15 mrt 2026
Een betrouwbare internetverbinding maakte het gemakkelijk om aan mijn werk te de ...
Een betrouwbare internetverbinding maakte het gemakkelijk om aan mijn werk te denken terwijl ik weg was van huis. Ik vond het prettig dat ik kon genieten van zowel ontspanning als productiviteit wanneer nodig.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
N.M.P. U.
4 okt 2019
Prima ontvangst en dito accommodatie. Heerlijke rustige omgeving.
Prima ontvangst en dito accommodatie. Heerlijke rustige omgeving.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Saskia P.
3 mei 2025
Erg fijn huis met een hele mooie tuin met uitzicht in een prachtige omgeving. Go ...
Erg fijn huis met een hele mooie tuin met uitzicht in een prachtige omgeving. Goede uitvalsbasis voor fietsen in de Morvan en omgeving.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
jack B.
15 apr 2019
Heerlijk stille omgeving, met prachtige tuin. Als je uit wilt rusten en wilt bij ...
Heerlijk stille omgeving, met prachtige tuin. Als je uit wilt rusten en wilt bijkomen in stilte is dit de ideale plek (in iedere geval in het voorseizoen)
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jaap V.
10 dec 2018
Leuke omgeving en ruime tuin om het huis
Leuke omgeving en ruime tuin om het huis
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tineke V.
17 jul 2017
Heerlijk en compleet vakantiehuis. Tuin echt fantastisch voor de hond. Meertjes ...
Heerlijk en compleet vakantiehuis. Tuin echt fantastisch voor de hond. Meertjes in de buurt waar ook de hond kan zwemmen.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Gerda v.
9 jul 2018
Wij hadden een heel fijne vakantieweek in Crux-la-ville. Het huis was heel prett ...
Wij hadden een heel fijne vakantieweek in Crux-la-ville. Het huis was heel prettig, licht, van alle gemakken voorzien. De omgeving is heel mooi, rustig, je kunt er fijn wandelen en er zijn meren waar het goed toeven is!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
H. v.
27 mei 2019
Wij waren iets te vroeg, maar dat was geen probleem. De accommodatie is prima. D ...
Wij waren iets te vroeg, maar dat was geen probleem. De accommodatie is prima. De grote tuin is prachtig, een lust om daar te zijn.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
John D.
11 apr 2020
Zeer rustig gelegen. Grote tuin in het groen. Een zegen voor de hond!
Zeer rustig gelegen. Grote tuin in het groen. Een zegen voor de hond!
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Linda B.
13 sep 2023
We hebben een hele fijne vakantie gehad in dit fijne en heel compleet ingerichte ...
We hebben een hele fijne vakantie gehad in dit fijne en heel compleet ingerichte huis. Prachtige tuin en een heerlijk terras. De omgeving is mooi. Je kunt er heerlijk wandelen en leuke dorpjes en stadjes ontdekken. Je moer er wel flink wat kilometers voor maken, maar dan zie je wel wat 😊
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
GC H.
16 sep 2022
De achtergelaten reviews vertellen wat wij ook vinden. Vriendelijke ontvangst (a ...
De achtergelaten reviews vertellen wat wij ook vinden. Vriendelijke ontvangst (alleen frans), Huis schoon en van alle gemakken voorzien. Tuin zeer groot en omheind voor de hond die het zeer naar zijn zin heeft. Prachtige landschappen en mooie oude dorpjes genoeg. Top relax vakantie dus.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Chantal F.
20 sep 2025
Prima vrijstaand huisje met schuurtje. Alles aanwezig (ook wifi) incl rolluiken ...
Prima vrijstaand huisje met schuurtje. Alles aanwezig (ook wifi) incl rolluiken wat prettig is in de zomer. Ligt aan rustig straatje. Grote omheinde tuin met fruitbomen, perfect voor honden, parkeerplaats op terrein. Schoonmaak keuken mag beter, veel stof en dode beestjes. Het huisje ligt afgelegen van grote steden, supermarkt in stadje ernaast. Wel een bakker aanwezig. Op zeer korte afstand een mooi zwemmeer met strandje waar je omheen kunt lopen. Verder niet veel te doen en daardoor heerlijk rustig. Fijne vakantie gehad.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
A.A. W.
6 jul 2020
aankomst zoals gepland en vooraf de tijd doorgegeven, sleutelbeheerder was aanwe ...
aankomst zoals gepland en vooraf de tijd doorgegeven, sleutelbeheerder was aanwezig en ontving ons vriendelijk, huis keurig verzorgd en schoon met verse bloemen op tafel en in de badkamer geurige roosjes. we waren meteen onder de indruk van de prachtige grote tuin en mooie omgeving.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Marianne B.
1 sep 2018
Wij zijn heel vriendelijk ontvangen, hebben een goede uitleg gekregen. Het huis ...
Wij zijn heel vriendelijk ontvangen, hebben een goede uitleg gekregen. Het huis is gezellig en kraaknet. Alles is aanwezig. De grote tuin was één grote speeltuin voor onze twee viervoeterkens die de tijd van hun leven hadden. Heel de dag crossen en s'avonds lekker slapen, zoals wij.
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Matthieu G.
19 sep 2017
Prima huisje, fijn dat de honden mee konden. Het ligt aan een rustig weggetje en ...
Prima huisje, fijn dat de honden mee konden. Het ligt aan een rustig weggetje en de omgeving is heerlijk stil, hoewel er wel een paar andere huizen in de buurt liggen. De omheinde tuin is heerlijk groot en er zijn verschillende plekken waar je heerlijk van het uitzicht en de zon kunt genieten. Het huisje is prima ingericht, wij hebben niks gemist. Het bed was voor ons aan de korte kant maar verder geen klachten. Ontvangst was vriendelijk en behulpzaam.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jenny S.
26 aug 2018
Een huis met een bijzondere geschiedenis op een prachtige plek, van alle gemakke ...
Een huis met een bijzondere geschiedenis op een prachtige plek, van alle gemakken voprzien en met heel veel (berg)ruimte. Het huis staat op een zeer grote kavel, er is altijd plek om in de zon of juist in de schaduw te zitten, en achter het huis is er volledige privacy. Wij hebben elke dag heerlijk gefietst in de omgeving, er is een mooie afwisseling mogelijk tussen het glooiende landschap (een hele uitdaging!) en vlakke stukken langs het Canal du Nivernais, met de 16 sluisjes als absoluut hoogtepunt.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Marc V.
9 jun 2019
Wij hadden van onderweg gebeld om ons aankomstuur te melden, en de zus van de e ...
Wij hadden van onderweg gebeld om ons aankomstuur te melden, en de zus van de eigenares was keurig op tijd. Zij nam ruim haar tijd om alles uit te leggen. De 2 bedden (in optie lakens) waren keurig opgemaakt. Het meer is op wandelafstand te bereiken.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Mario S.
15 sep 2020
Uitstekend geschikt voor wie rust en kalmte zoekt. Een minder gekende streek in ...
Uitstekend geschikt voor wie rust en kalmte zoekt. Een minder gekende streek in de Bourgondië, wat voor een stuk te begrijpen is gezien wat er in andere departementen van deze streek te zien/beleven/eten is. Mooie, propere gîte, aangename en vriendelijke verhuurders, grote tuin. Mits een beetje zoeken en rijden komen liefhebbers van mooie wandelingen en lekker eten hier echter zeker ook aan hun trekken (Morvan, Nevers, Bazolles met restaurant La Marine, Saint-Révérien enz.). Twee gasten is ideaal, drie zeker te doen, maar vier mogelijk te veel indien het weer tegenzit.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Bram V.
11 aug 2018
Aangename ontvangst. De eigenares verwelkomde ons met zelfgebakken cake en een p ...
Aangename ontvangst. De eigenares verwelkomde ons met zelfgebakken cake en een potje verse confituur. Alles is in het huisje aanwezig wat nodig is (pannen, bestek, borden, glazen, gezelschapspelletjes, wifi, ...). Gezellig ingericht met oog voor decoratie. Het huisje ligt midden tussen de velden, enorm rustig. De tuin is volledig afgesloten waardoor ook onze hond de tijd van zn leven had! Enige minpuntje is dat je steeds de wagen nodig hebt om naar de winkel te gaan.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
J.M. V.
25 aug 2018
Aankomst was prima. De eigenaresse spreekt alleen maar Frans maar dat was geen p ...
Aankomst was prima. De eigenaresse spreekt alleen maar Frans maar dat was geen probleem. Wij waren samen met 1 hond. Het huis is niet groot. De woonkamer lijkt erg ruim maar is het niet. De tuin is geweldig en de omgeving ook. Wij moesten wel erg nadenken over het afval verzamelen. Zakje voor dit, zakje voor dat. Maar ook dat was een leuke uitdaging.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Micheline V.
22 sep 2021
Het vakantiehuisje is tip top in orde en staat midden in een een immens grote tu ...
Het vakantiehuisje is tip top in orde en staat midden in een een immens grote tuin. Deze tuin is omheind met prikkeldraad en struiken. Spijtig genoeg zijn er wel plaatsen waar een kleine hond onderdoor kan, een lange lijn om je hond vast te leggen wanneer je geen toezicht houdt is dus wel nuttig. Als je van rust houdt is deze streek echt een aanrader. We hebben in de buurt uren gewandeld in bossen zonder iemand tegen te komen. Neem wel een zaklampje mee voor de avondwandeling want het is er pikkendonker.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Jan G.
8 jun 2022
Tof en verzorgd huisje voor 2 in the middle of nowhere maar toch op maar 5 minut ...
Tof en verzorgd huisje voor 2 in the middle of nowhere maar toch op maar 5 minuten van een grotere winkel en bakker. Uitrusting in het huis is volledig en up to date. Leuke grote tuin. Wel een opmerking op wat in vele reviews een afgesloten tuin wordt genoemd. Het betreft eenvoudige prikkeldraad waar je viervoeter zonder probleem zijn weg mee zal kunnen. Heb je een minder erftrouwe hond zoals wij en hoop je hem hier vrij te kunnen loslopen zonder zorgen, vergeet dit maar. Veel wandelingen in de ruimere buurt (max 30m rijden). Heel rustig op de wandelingen, eind april zijn we eigenlijk geen andere wandelaars tegengekomen.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Robert V.
23 aug 2020
De aankomst was prima. We arriveerden een uur eerder dan de inchecktijd maar dat ...
De aankomst was prima. We arriveerden een uur eerder dan de inchecktijd maar dat was geen probleem voor de eigenaresse, die ons uiterst vriendelijk ontving. Het huis is prachtig en van alle gemakken voorzien. Een verrassing voor ons was de nieuwe aanbouw met slaapkamer, toilet en badkamer. Deze was in het voorjaar gerealiseerd, maar dat was na onze boeking en wisten we dus niet. Dit maakte het huis meteen een stuk comfortabeler aangezien we met vier volwassenen waren. De tuin is enorm groot en omheind, ideaal voor onze twee honden. We zaten midden in een hittegolf hier, dus erg warm (35-38 graden). Regelmatig naar het meer op 2 km afstand geweest om af te koelen. Een zwembad(je) in de tuin had in deze hitte wel heel fijn geweest. Vrijwel elke avond gebarbecued in de tuin. Het was een heerlijke week.