Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Linhay
Deze rookvrije cottage beschikt over een tuin, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft gratis wifi en 2 badkamers. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een vaatwasser. Een flatscreentelevisie, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. In deze cottage in Crediton is wifi gratis. Alle kamers in deze cottage met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Gezinsvriendelijk
Speelplaats
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Tuin
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Naast een golfbaan
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Linhay Cottage
The Linhay Crediton
The Linhay Cottage Crediton
Over deze buurt
deze cottage ligt in Crediton naast een golfbaan. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Dartmoor National Park en Meshaw Moor. Daarnaast kun je ook Museum of Dartmoor Life en South Molton Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Crediton Arts Centre en Lords Meadow Leisure Centre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Crediton
The Linhay Rensey Lane Lapford, Crediton, England, EX17 6FD
In de buurt
Dartmoor National Park
31 min. rijden - 31.0 km
Kathedraal van Exeter
36 min. rijden - 33.9 km
Chulmleigh Golf Course
15 min. rijden - 12.3 km
Meshaw Moor
20 min. rijden - 18.7 km
Universiteit van Exeter
32 min. rijden - 31.5 km
Lokaal vervoer
Station Lapford - 4 min. rijden
Exeter (EXT-Internationale luchthaven Exeter) - 54 min. rijden
Restaurants
The Waie Inn
12 min. rijden
The Mitre Inn
15 min. rijden
The Red Lion
13 min. rijden
Fox & Hounds Country Hotel
9 min. rijden
The Old Malt Scoop
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Linhay?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Linhay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Linhay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Linhay?
Deze sportieve cottage in Crediton ligt op 20 km afstand van Chulmleigh Golf Course, Crediton Arts Centre en Meshaw Moor. Ook Lords Meadow Leisure Centre en Highbullen Golf Course liggen op 20 km afstand.