Gehele chalet·Particuliere eigenaar

Los kioscos

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Los kioscos

Een woonkamer met een blauwe wand, wanddecoratie van macramé, een houten salontafel met een plant, en een bank met een plaid.
Een moderne keuken met een ingebouwde magnetron, een hangende rek en een Boeddhabeeld op het aanrecht.
Een slaapkamer met een bed, een hangstoel, een raam met gordijnen en een wand met decoratieve details.
Een kleine keuken met een koelkast, koffiezetapparaat en een afvalbak.
Een badkamer met een houten plank, een handdoekhouder, een kleine Boeddhabeeldje en een rode lantaarn.

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 111
7 nov - 8 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Los kioscos

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Los kioscos heeft alles wat je nodig hebt.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Los kioscos bieden voorzieningen zoals kluisjes.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

Los kioscos ligt in Coveñas. Bezoek Jachthaven van Tolu en Playa del Francés als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Puerto Viejo en Parque Tolcemento. Bekijk onze reisgids voor Coveñas
Meer chalets in Coveñas
Kaart
Calle 10 # 5-157, Coveñas, Sucre

In de buurt

  • beach near Segunda Ensenada
    9 min. rijden - 1.8 km
  • Playa Puerto Viejo
    14 min. rijden - 5.6 km
  • Jachthaven van Tolu
    36 min. rijden - 14.8 km
  • Parque Principal Santiago De Tolu
    37 min. rijden - 15.5 km
  • Cispata Mangrove
    53 min. rijden - 38.2 km

Lokaal vervoer

  • Tolu (TLU-Golfo de Morrosquillo) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Sunrise Coffee
    11 min. rijden
  • Restaurante Mar Azul
    9 min. rijden
  • Seviche Donde Juancho
    12 min. rijden
  • Jugos Del Parque
    12 min. rijden
  • Asados Jader Parrilla
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Los kioscos ?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Los kioscos ?

Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Los kioscos van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 111, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Los kioscos inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Los kioscos uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Los kioscos ?

Deze chalet in Coveñas ligt op 2,8 km van Playa Puerto Viejo en op 15 km afstand van Parque Tolcemento en Jachthaven van Tolu. Ook Parque Principal Santiago De Tolu en Playa del Francés liggen op 20 km afstand.