Hotel Portoalegre ligt aan het strand in Coveñas. Bezoek Jachthaven van Tolu en Playa del Francés als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Puerto Viejo en Parque Tolcemento. Bekijk onze reisgids voor Coveñas
Calle 14 #8A - 417, Coveñas, Sucre
Lokaal vervoer
Tolu (TLU-Golfo de Morrosquillo) - 33 min. rijden
Restaurants
Restaurante El Poblado
2 min. wandelen
Restaurante El Laguito
4 min. rijden
Verona
2 min. wandelen
Restaurante Mar Azul
5 min. rijden
Tropical Cocktail
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Portoalegre
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Portoalegre biedt onder andere een strandbar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Portoalegre bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en zeep
Minikoelkasten en dagelijkse schoonmaak
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 15 meter van de accommodatie
Eten en drinken
Een strandbar
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Minikoelkast
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 30000 per huisdier, per nacht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: COP 30000 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 26770
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Portoalegre?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 30000 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Portoalegre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Portoalegre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Portoalegre?
Dit hotel in Coveñas ligt aan het strand, op 8,2 km van Playa Puerto Viejo. Het bevindt zich bovendien op 20 km afstand van Jachthaven van Tolu en Parque Tolcemento. Ook Parque Principal Santiago De Tolu en Moddervulkaan liggen op 20 km afstand.