Hotel Ottoz Meublè ligt in Courmayeur in de bergen. Chamonix - Planpraz-skilift en Dolonne-kabelbaan zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Sportcentrum Courmayeur Forum en Fun Park Dolonne bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centre Sportif Richard-Bozon of Stade Olympique de Chamonix. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Courmayeur
Strada Dolonne, 9, Courmayeur, AO, 11013
In de buurt
Courmayeur Skigebied
1 min. wandelen - 0.0 km
Fun Park Dolonne
1 min. wandelen - 0.0 km
Dolonne-kabelbaan
3 min. wandelen - 0.3 km
Sportcentrum Courmayeur Forum
6 min. wandelen - 0.6 km
Kabelbaan van Courmayeur
16 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Morgex Station - 14 min. rijden
Restaurants
Mario Il Pasticcere
13 min. wandelen
L'Angolo di Mel pizza
10 min. wandelen
Hotel Courmayeur
16 min. wandelen
Pizzeria du Tunnel
11 min. wandelen
Caffè della Posta
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Ottoz Meublè
Hotel in de bergen
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Ottoz Meublè. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met toegang tot de piste, vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Naast een tuin en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een lift
Conciërgeservice, meertalig personeel en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Ottoz Meublè hebben volop comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 24 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Skishuttle in de buurt
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Ski-opslag
Toegang tot skipiste
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 24 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 01.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 30 april betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 15 juni betaal je EUR 0.75 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 16 juni tot 30 september, EUR 1.50 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 15 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, EUR 0.75 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 20 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT007022A1HDGZZY3V
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Ottoz Meublè Courmayeur
Hotel Ottoz Meublè
Ottoz Meublè Courmayeur
Ottoz Meublè
Hotel Ottoz Meublè Hotel
Hotel Ottoz Meublè Courmayeur
Hotel Ottoz Meublè Hotel Courmayeur
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Ottoz Meublè?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Ottoz Meublè?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Ottoz Meublè van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 118, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Ottoz Meublè inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Ottoz Meublè uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 50 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Ottoz Meublè?
Dit hotel in Courmayeur biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 10 minuten wandelen van Dolonne-kabelbaan, Fun Park Dolonne en Courmayeur Skigebied. Ook Sportcentrum Courmayeur Forum en Alpenmuseum van de Hertog van Abruzzi liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Ottoz Meublè
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 54 van 91 beoordelingen
10 - Uitstekend
54
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 91 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 91 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 91 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 91 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Bart
1 apr 2024
Bart
4 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Gustav
Reisde met familie
5 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Gustav
4 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Michael
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Mann den der Rezeption gab mir zuerst ein minderwertiges Zimmer ohne Balkon ich hatte Superior gebucht nach Beschwerde bekam ich das richtige Zimmer der Kaffee war sehr stark kaum trinkbar es gab nur kalte gekochte Eier zum Frühstück das Frühstück war nicht gut
Der Ausblick von meinem Zimmer auf dem Mont Blanc und die Stadt Courmayeur war super das Zimmer war auch toll so wie es sein soll.
Die Umgebung ist sehr schön Val Ferret Mont Blanc Tunnel usw. hat mir sehr gefallen.
Alles in allem ein gutes Hotel
Michael
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Gyorgy
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location for TMB hikers.
Super breakfast.
Gyorgy
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
venkataraman
12 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great family style hotel - very friendly staff
venkataraman
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Kenneth
6 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, quiet and close to downtown
Kenneth
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met familie en kleine kinderen
2 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mi sonontrovato benissimo. Ottima colazione personale disponibilissimo.
Andrea
6 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
liam
Reisde met een groep
22 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel with friendly staff, clean pleasant rooms but not fancy, pleasant buffet breakfast, walking distance to dolonne cable car. Quiet bar in hotell, a few nice restaurants in Dolonne , lots options 10 min walk in courmayeur
liam
4 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Francisco
Reisde met familie
19 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The property is quite original, as it looks like it was made in the rock. Rooms are modest but confortable and personnel makes everything possible to make you feel comfortable. The breakfast was not very varied but everything It had tasted very good. The attention of the people was wonderful. We´ll be back. Very close to the telecabin. The negative is that we did not have enough electric plugs available at the room, but was a minor detail.
Francisco
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
LOUISA
17 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Would recommend
Great stay, nice rooms, v helpful staff and close to the lift
LOUISA
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Tim
Reisde met familie
13 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
If you're looking for an incredibly well looked after hotel, great beds and immaculately clean .. then look no further. Breakfast was good with a decent selection and good coffee. We stayed for a few days while skiing. The gondola is 5 min away as well as the ski hire shop. Getting into town is either a short walk or you can drive and park in the public underground parking. The hotel has a car park which was very convenient for our trips to other resorts. We'll definitely come back.
Tim
4 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Jonathan
7 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jonathan
3 nachten verbleven in maart 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
5 mrt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Did the job
We wanted to stay just one night in Courmayeur, and this hotel, unlike many others, let us do that. Totally fine hotel, and good value for money.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Trond
4 mrt 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Trond
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Haley
26 feb 2024
Haley
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
25 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A nice place for a skiing holiday
Beautiful hotel, really nice staff and a good location close to the Dolonne gondola. A warm room for skiing gear and a proper breakfast. A winter bus stop (Mercato) is located nearby that gives you a free bus connection to La Thuile.
The only complaint is poor sound isolation. You can hear the elevator and people in the hallway.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Pellet
21 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pellet
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Yvonne
20 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yvonne
3 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Lorenzo
13 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel curato, pulito e raggiungibile facilmente a piedi da Piazzale Monte Bianco, personale cortese. Colazione a buffet abbondante e varia.
Lorenzo
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Lars
12 feb 2024
Lars
2 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
M
26 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A wonderful Break
M
5 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Richard
Reisde met partner
15 jan 2024
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Seul reproche : local à skis obsolète pour skis et chaussures nouvelles générations
Petit dej 1 peu « light » manque de variété en salés
Richard
4 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Andrea
Reisde met familie
14 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’hotel è gestito da persone gentili e sempre disponibili. Il rapporto qualità/prezzo è ottimo. Investirei sull’insonorizzazione delle camere.
Per il resto ottimo!
Andrea
1 nacht verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Paolo
4 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Paolo
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Fabian
Reisde met familie en kleine kinderen
2 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten