deze villa ligt in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Strand van Ipsos en Strand van Barbati als je liever de natuur intrekt. Ga voor waterpret zoals windsurfen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Zijn huisdieren welkom bij Villa Mavrikia in Sfakera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Mavrikia in Sfakera inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Mavrikia in Sfakera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Mavrikia in Sfakera?
Deze villa in Corfu ligt op 3 km afstand van Ionische Zee, Strand van Roda en Strand van Acharavi. Acquasanta Beach ligt op 4,1 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.