deze villa ligt in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Kerk van Agios Gordio en Strand van Dassia als je liever de natuur intrekt. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Beschikt Lallo Living By Corfu Escapes over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Lallo Living By Corfu Escapes?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lallo Living By Corfu Escapes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Lallo Living By Corfu Escapes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lallo Living By Corfu Escapes?
Deze villa in Corfu bevindt zich op enkele stappen van Ionische Zee en op 5 km van Kerk van Panagia Vlahernon en Pontikonisi. Ook Achilleion (paleis) en Kaiserbrug liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.