Geheel appartement
3 minutes from the convention center and the Kempes. In Valle Escondido
Fotogalerie voor 3 minutes from the convention center and the Kempes. In Valle Escondido





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Córdoba, Córdoba
In de buurt
- Estadio Mario Alberto Kempes6 min. rijden - 3.0 km
- Botanische Tuin van Cordoba8 min. rijden - 5.8 km
- Orfeo Superdomo11 min. rijden - 6.4 km
- Universidad Siglo 2113 min. rijden - 10.3 km
- La Laguna Azul15 min. rijden - 11.7 km
Lokaal vervoer
- Rodríguez del Busto Station - 12 min. rijden
- Cordoba (COR-Internationale luchthaven Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella) - 19 min. rijden
Restaurants
- Yesca15 min. wandelen
- Vittorio Ristorante6 min. rijden
- Lomitos El Candil5 min. rijden
- Superanfibio6 min. rijden
- Espacio San Miguel5 min. rijden
Over deze accommodatie
3 minutes from the convention center and the Kempes. In Valle Escondido
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.