Red Roof Inn London I-75 ligt in het stadscentrum en nabij pretparken in London. Bezoek Crooked Creek Golf Club en The Wrigley Taproom & Eatery als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Levi Jackson Wilderness Road State Park en Buck Creek Wildlife Management Area. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij London Dragway of The Arena at SE KY Agricultural and Expo Complex. Bekijk onze reisgids voor London
110 Melcon Ln, London, KY, 40741
In de buurt
Saint Joseph London
2 min. rijden - 3.3 km
CHI Saint Joseph Health - Saint Joseph London
2 min. rijden - 3.3 km
Pittsburgh Community Park
3 min. rijden - 3.7 km
Fresenius Medical Care
3 min. rijden - 3.5 km
Wood Creek Lake
5 min. rijden - 8.1 km
Lokaal vervoer
Lexington, Kentucky (LEX-Blue Grass) - 86 min. rijden
Restaurants
McDonald's
12 min. wandelen
McDonald's
2 min. rijden
Starbucks
5 min. rijden
Taco Bell
5 min. rijden
Texas Roadhouse
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Red Roof Inn London I-75
Hotel in het stadscentrum
Red Roof Inn London I-75 biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Een 24-uurs receptie, barbecues en een automaat
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 59 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies met kabelzenders
Koelkasten, microgolfovens en koffiezetapparaten/waterkokers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Hendels als deurklinken
Informatieborden in braille of reliëfletters
Luisterhulpmiddelen
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Visuele alarmen in de gangen
Meer
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn niet beschikbaar van 26 februari 2026 tot 25 februari 2028 (datums kunnen wijzigen):
Zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 10.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Red Roof Inn Hotel London I-75
Red Roof Inn London I-75
Red Roof Inn London I-75 Hotel
Red Roof Inn London
London Red Roof Inn
Red Roof Inn London I-75 Hotel
Red Roof Inn London I-75 London
Red Roof Inn London I-75 Hotel London
Veelgestelde vragen
Beschikt Red Roof Inn London I-75 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is niet beschikbaar van 26 februari 2026 tot 25 februari 2028 (datums kunnen wijzigen).
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn London I-75?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn London I-75 van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn London I-75?
Ja, bij Red Roof Inn London I-75 zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn London I-75 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn London I-75 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn London I-75?
Dit hotel ligt in het centrum van London, op 5 km afstand van CHI Saint Joseph Health - Saint Joseph London, Fresenius Medical Care en Saint Joseph London. Ook Pittsburgh Community Park en Whitley Branch Bark Park liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn London I-75
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,2
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 575 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
575
Gastenscore: 8 - Goed. 300 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
300
Gastenscore: 6 - Redelijk. 72 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
72
Gastenscore: 4 - Matig. 29 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
29
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Johannes, Rijen
25 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Johannes
1 nacht verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Diana
Reisde met partner
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
No fruit. No yogurt or similar. Very unhealthy options.
Diana
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Darrin
23 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room could have been cleaner. Wish the breakfast was better. Only “continental.” Pool was closed for some reason. I was looking forward to using it😞
Darrin
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
kimberly
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Nice bed, great sleep
kimberly
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tina, London
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to a lot of things.
Tina
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Leonard, Gaylord
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
The bed was very uncomfortable and appeared old
Leonard
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Danielle
3 mrt 2026
Danielle
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Fred
17 feb 2026
Clean
Fred
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
John
Reisde met familie
14 feb 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was excelent
John
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
John
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
6 feb 2026
Positief: Netheid
Staff was friendly. They accommodated our large dog. The location was right off I-75.
John
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Danielle
1 feb 2026
Danielle
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Garth
Reisde met familie
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, friendly, Staff, safe, affordable
Garth
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Danielle
30 jan 2026
Danielle
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Johnathon
29 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms
Johnathon
2 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Haley
26 jan 2026
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
The staff is very rude!
Haley
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Billie
22 jan 2026
Billie
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Danielle
20 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Always a pleasure staying here. The staff are great and the property is very well maintained.
Danielle
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Patrick
Reisde met familie
19 jan 2026
Fine for a one night stay and leaving early the next day. Breakfast was very limited.
Patrick
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Danielle
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms and the staff are always welcoming. Great place to stay and a great value!
Danielle
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Tim
15 jan 2026
Tim
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Becky, Calgary
Zakenreiziger, Reisde met huisdieren
14 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay with my little dogs for the night! Staff were very friendly and helpful!
Becky
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Danielle
10 jan 2026
Danielle
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Shari
1 jan 2026
Shari
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Christina
1 jan 2026
Christina
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Danielle
Reisde met huisdieren
31 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean room, friendly staff, will definitely stay again!