Gezellige flat op de eerste verdieping voor vakantieverhuur in de stad Conil de la Frontera. Het heeft een bevoorrechte locatie, in een rustige omgeving en met gratis parkeergelegenheid in de omgeving. Het heeft airconditioning en WiFi en de maximale capaciteit is voor drie personen. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Toebehoren
Het heeft twee slaapkamers: een slaapkamer met een tweepersoonsbed en de andere met een eenpersoonsbed. Een woon-eetkamer met een slaapbank, badkamer met douche en een volledig uitgeruste keuken met alles wat je nodig hebt voor een vakantie. alles wat je nodig hebt om een paar dagen vakantie door te brengen. Het heeft ook een klein terras.
Locatie
De flat ligt op slechts zeven minuten lopen van het stadscentrum en acht of negen minuten van het Fontanilla-strand en ongeveer 10 minuten lopen van het strand van Los Bateles. Het is goed gelegen dicht bij winkels en bars. De flats in Conil de la Frontera zijn zowel in het zomerseizoen als op elk moment van het jaar zeer gewild. In de periode tussen mei en oktober wordt de maximale bezetting bereikt. Zowel voor de goede sfeer van het gebied als voor het aangename klimaat dat de Costa de Conil het hele jaar door geniet.
dit appartement ligt in Conil de la Frontera in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Raíces Conileñas en Museo Del Atún. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Puerto de Conil en La Estancia Golf. Trafalgar Surf en Fundación NMAC zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Zijn huisdieren welkom bij Second floor Apartment Santa Teresa?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Second floor Apartment Santa Teresa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Second floor Apartment Santa Teresa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Second floor Apartment Santa Teresa?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, op 15 minuten wandelen van Parque de La Atalaya, Museo de Raíces Conileñas en Mirador de El Jabiguero. Ook Torre de Guzmán en Playa de los Bateles liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Second floor Apartment Santa Teresa
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
virginia m.
23 aug 2023
La ubicación y que tenga aire acondicionado Que la cama extra fuera supletoria y tener que...
La ubicación y que tenga aire acondicionado Que la cama extra fuera supletoria y tener que montarla diario para dormir