Gehele woning

Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera

Fotogalerie voor Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera

Een moderne woonkamer met een eethoek, een wandtelevisie en een kamerplant.
Een keuken met een betegelde spatwand, houten krukken, een eettafel en een aan de muur bevestigde televisie.
Een slaapkamer met een bed, een nachtkastje, een lamp, een raam met gordijnen en een muur met een bloemschilderij.
Een gang met een trap, een houten deur en een kamerplant.
Een woonkamer met een blauwe gestreepte bank, een witte salontafel en een deur naar een andere kamer.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 726
inclusief belastingen en toeslagen
19 nov - 20 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera

  • Het vakantiehuis Piso Ureba, begane grond in Conil de la Frontera is de ideale plek voor een ontspannen vakantie met jullie dierbaren. De woning van 120 m² beschikt over een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 4 slaapkamers en 1 badkamer, en biedt plaats aan 8 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere wifi (uitsluitend beschikbaar van 1 juni tot 30 september), een aparte werkplek, een televisie, een plafondventilator in de woonkamer, drie ventilatoren in huis en een wasmachine. Er is geen airconditioning of handdoeken aanwezig.



    De accommodatie ligt op 15 minuten lopen van het strand en op korte afstand van openbaar vervoer, restaurants en bars.



    Eén huisdier is toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan. Parkeren is mogelijk op straat. Alleen gezinnen of gasten ouder dan 25 jaar zijn welkom.



    Houd er rekening mee dat er tijdens jullie verblijf overheidsmaatregelen met betrekking tot water van kracht kunnen zijn, wat gevolgen kan hebben voor het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van kraanwater kan beperken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, een wijk in Conil de la Frontera. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre de Guzmán en Torre de Meca. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Trafalgar Surf en Fundación NMAC een bezoekje brengen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Meer vakantiehuizen in Conil de la Frontera
Kaart
Conil de la Frontera

In de buurt

  • Een strand met een zandige kust, grasduinen en een heldere lucht.
    Playa de La Fontanilla
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een kustlandschap met een opvallende boom op de voorgrond en een strand in de achtergrond.
    Playa de los Bateles
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt, met helder turquoise water en een rotsachtige klif.
    Playa Fuente del Gallo
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Park La Atalaya
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Toren van Guzmán
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station San Fernando - 23 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante McDonald's
    3 min. wandelen
  • La Planta Baja
    9 min. wandelen
  • Bar El Portillo
    12 min. wandelen
  • La Fontanilla
    9 min. wandelen
  • Freiduría Zapola
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera?

Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera van één nacht voor twee volwassenen op 19 nov. 2026 min. € 726, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Piso Ureba, Bajo' in Conil de la Frontera?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, op 15 minuten wandelen van Parque de La Atalaya, Museo de Raíces Conileñas en Torre de Guzmán. Ook Mirador de El Jabiguero en Playa de los Bateles liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch