Gehele woning

Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi

Een huis met twee verdiepingen, een terras, stenen trappen en potplanten.
Een woonkamer met een bank, open haard, televisie en een ventilator.
Een woonkamer met een bank, een televisie, een eettafel met stoelen, een keuken met kastjes en een plafondventilator.
Een zwembad met houten omheining, een gebouw met pannendak en een helderblauwe lucht.
Een terras met een tafel en stoelen, een kleine plant in een pot, een zwembad en uitzicht op de omgeving.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 268
inclusief belastingen en toeslagen
31 okt - 1 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi

  • Het vakantiehuis Huerta del Sol 1, dat gelegen is in Conil de la Frontera, kijkt uit op de nabijgelegen berg. De 85 m² grote woning bestaat uit een woonkamer, een keuken, 3 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 5 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi met een speciale werkruimte voor thuiskantoor, een tv, een ventilator en een wasmachine. Een kinderstoel is ook beschikbaar. Deze accommodatie biedt niet: airconditioning. Deze vakantiewoning biedt een eigen buitenruimte met een omheind zwembad, tuin, overdekt terras, barbecue en buitendouche.

    Gasten van dit vakantiehuis hebben toegang tot een zwembad (geopend van mei tot oktober).

    De accommodatie ligt op 2 km van Conil en op 3,5 km van het strand van Los Bateles. Het gebied is zeer goed verbonden met de N-340. Je hoeft de stad niet in om Playa del Palmar of Caños de Meca te bereiken.

    Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.

    Deze woning is geschikt voor maximaal 5 personen, bij voorkeur gezinnen. Kinderen zijn welkom.

    Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.

    Roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.

    Deze woning is voorzien van energiebesparende verlichting.

    Houd er rekening mee dat er op het moment van je bezoek watervoorschriften van de overheid van kracht kunnen zijn, die van invloed kunnen zijn op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het beperken van het gebruik van kraanwater.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Conil de la Frontera. Bezoek Puerto de Conil en La Estancia Golf als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan La Barrosa Beach en Parque de La Atalaya. Trafalgar Surf en Fundación NMAC zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Meer vakantiehuizen in Conil de la Frontera
Kaart
Conil de la Frontera

In de buurt

  • Een strand met twee personen die surfplanken dragen, een heldere blauwe lucht en een verafgelegen stadsbeeld.
    Trafalgar Surf
    4 min. rijden - 4.8 km
  • Een strand met een zandige kust, grasduinen en een heldere lucht.
    Playa de La Fontanilla
    5 min. rijden - 4.0 km
  • Een kustlandschap met een opvallende boom op de voorgrond en een strand in de achtergrond.
    Playa de los Bateles
    5 min. rijden - 4.0 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt, met helder turquoise water en een rotsachtige klif.
    Playa Fuente del Gallo
    5 min. rijden - 5.1 km
  • Toren van Guzmán
    5 min. rijden - 4.0 km

Lokaal vervoer

  • Station San Fernando - 22 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante McDonald's
    3 min. rijden
  • La Fontanilla
    4 min. rijden
  • Venta Pericon
    4 min. rijden
  • Bar Los Hermanitos
    4 min. rijden
  • TxarkuTaska el Kaiman
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 268, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'Huerta Del Sol 1' with Mountain View, Private Pool and Wi-Fi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Conil de la Frontera ligt en op 5 km afstand van Museo de Raíces Conileñas, Torre de Guzmán en Mirador de El Jabiguero. Ook Parque de La Atalaya en Trafalgar Surf liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk