Dit uitnodigende vakantiehuis biedt toegang tot een verfrissend zwembad. Binnen zorgt een knusse zithoek met zitmeubelen met patroon rond een centrale tafel voor een ontspannen plek om samen tijd door te brengen, of u nu geniet van een goed boek of een gezellig kaartspel. Er is ruimte om als groep samen te komen, maar ook om u even terug te trekken voor een rustig moment wanneer u dat wilt. Tussen twee zwembeurten door kunt u naar het stadje gaan om in de lokale winkels te snuffelen, regionale gerechten te proeven in de eetgelegenheden of gewoon door de straten te dwalen en het alledaagse leven in u op te nemen. Na tijd in het stadje of bij het zwembad voelt het vertrouwd en vanzelfsprekend om hier terug te komen, klaar voor weer een fijne dag samen. Conil de la Frontera is een charmant, witgekalkt stadje aan de Costa de la Luz, bekend om zijn lange zandstranden, levendige sfeer en uitstekende vis- en zeevruchtenspecialiteiten. Verken het historische oude centrum, geniet van kustwandelingen langs de indrukwekkende kliffen of ontspan op prachtige stranden zoals Playa de los Bateles en Playa de la Fontanilla.
dit vakantiehuis ligt bij de zee in Conil de la Frontera. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre de Guzmán en Iglesia del Divino Salvador. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Trafalgar Surf en Fundación NMAC een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Beschikt Beautiful home in Conil de la Frontera over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Conil de la Frontera?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Conil de la Frontera inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Conil de la Frontera uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful home in Conil de la Frontera?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 5 km afstand van Trafalgar Surf, Playa de los Bateles en Museo de Raíces Conileñas. Ook Torre de Guzmán en Parque de La Atalaya liggen op 5 km afstand.