Gehele woning·Particuliere eigenaar

Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes)

Fotogalerie voor Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes)

Terrein van de accommodatie
Badkamer
Interieur
Exterieur
Exterieur

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes)

  • La maison allie le neuf au rustique.
    Composée de 2 chambres, un salon / cuisine, une salle d'eau et un WC, vous pourrez profiter de vos vacances au calme.
    Pour les amoureux de randonnées, le village est le point de départ / point d'arrivée du très réputé GR20 de Corse.
    Vous pourrez également profiter de partager un moment de convivialité dans l'un des 2 cafés du village, un snack/bar, un gîte d'étape et l'hôtel San Pasquale offrent également un service restauration.
    Vous trouverez la Ville de Sainte Lucie à 7 km avec toutes les commodités ( pompe essence Bradesi, cafés, tabac, supermarchés...) avec sa belle plage de Pinarello.
    Les piscines naturelles du Cavu(10km), la plage de Favone(10 km) et de Tarco(13 km) vous offriront également des bains de soleils et des baignades à volonté.

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Conca. Bezoek Bastion de France en La Chiappa-vuurtoren, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Regionaal Natuurpark van Corsica en Tarco Beach. Bekijk onze reisgids voor Conca
Meer vakantiehuizen in Conca
Kaart
Conca, Corse-du-Sud

In de buurt

  • Stranden van Corsica
    Stranden van Corsica
    36 min. rijden - 25.0 km
  • Strand van Santa Giulia
    Strand van Santa Giulia
    52 min. rijden - 36.2 km
  • Strand van Palombaggia
    Strand van Palombaggia
    57 min. rijden - 39.8 km
  • Plage Pinarello
    18 min. rijden - 13.2 km
  • Haven van Porto-Vecchio
    42 min. rijden - 29.0 km

Lokaal vervoer

  • Figari (FSC-Figari - Sud Corse) - 60 min. rijden

Restaurants

  • Restaurant FAVONA
    14 min. rijden
  • Le Vig Vog
    14 min. rijden
  • La Source
    15 min. rijden
  • Le Rouf
    14 min. rijden
  • Le Grand Bleu
    17 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes)?

Dit vakantiehuis in Conca ligt op 1,7 km van Regionaal Natuurpark van Corsica en op 10 km afstand van Tarco Beach en Plage de Favone. Ook Cavu Natural Pools en Plage Pinarello liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Maison privative de 50 m2 pour se détendre en famille (jusqu'à 6 personnes)