Gehele woning·Particuliere eigenaar
Villa with 3 bedrooms and 4 bathrooms and big private swimming pool
Deze villa in Cómpeta is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Villa with 3 bedrooms and 4 bathrooms and big private swimming pool





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 10
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Luxury villa with fantastic views, large private pool
Luxury villa with fantastic views, large private pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 37 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 2025169753
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Cómpeta, malaga
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa with 3 bedrooms and 4 bathrooms and big private swimming pool
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
8,0
Locatie
Beoordelingen
4 jul 2025
Positief: Netheid
6 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Claire K.
3 sep 2024
Positief: Netheid
Beautiful house with stunning views
Claire K.
8 nachten verbleven in augustus 2024








