10/10 – Voortreffelijk
Chantal
Cute Gem in Competa
















Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken voor 11.00 uur
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegangscode, privé-ingang
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit pension in Cómpeta ligt vlak bij Plaza Almijara, Paseo de las Tradiciones en Museum voor Kunst en Gebruiken. Ook Bodegas Almijara en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama liggen op 2 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
