Hotel met een chique stijl niet ver van Villa Olmo
Hotel Villa Flori bevindt zich dicht bij Kabelspoorweg Como-Brunate en Duomo di Como en biedt een dakterras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Ristorante Raimondi, serveert lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Parking beschikbaar
Zakelijke services
De huidige prijs is € 753
€ 753
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Villa Flori ligt vlak bij de luchthaven en aan een meer in Como. Villa Olmo en Duomo di Como zijn opmerkelijke bezienswaardigheden en Kabelspoorweg Como-Brunate is een populaire attractie in de omgeving. Ook Villa del Balbianello is zeker een bezoekje waard.Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals kajakken, duiken en windsurfen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Como
Via Cernobbio, 12, Como, CO, 22100
In de buurt
Villa Olmo
14 min. wandelen - 1.2 km
Stadion Giuseppe Sinigaglia
6 min. rijden - 2.8 km
Villa Bernasconi
14 min. wandelen - 1.2 km
Villa Erba
4 min. rijden - 2.1 km
Lungolago di Como
6 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
Station Como San Giovanni - 7 min. rijden
Station Como Nord Lago - 17 min. rijden
Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 43 min. rijden
Restaurants
Taffeta Bar & Lounge
17 min. wandelen
McDonald's
20 min. wandelen
Villa Geno
7 min. rijden
Anagramma
13 min. wandelen
La Nuova Pergola
16 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Villa Flori
Hotel met een chique stijl niet ver van Villa Olmo
Hotel Villa Flori bevindt zich dicht bij Kabelspoorweg Como-Brunate en Duomo di Como en biedt een dakterras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Ristorante Raimondi, serveert lunch en diner. Je kunt er genieten van openlucht dineren. Naast autoverhuur ter plaatse en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Limousine- of autoservice, gratis fietsen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), wasservice en vergaderruimtes
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een 24-uurs receptie en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 52 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Limousine-/autoservice
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Ristorante Raimondi
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een meer
Dakterras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
5 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 70.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 5.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 195 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Betaald parkeren: EUR 25 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor extra bed: EUR 70.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT013075A1G6FIOQSK, 013075-ALB-00024
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Flori?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Villa Flori?
Vandaag, 15 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Villa Flori van één nacht voor twee volwassenen op 14 jul. 2026 min. € 753, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Flori inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Flori uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Villa Flori een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 195 per voertuig.
Waar staat Hotel Villa Flori?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 1,1 km van Villa Olmo en op 5 km afstand van Duomo di Como en Kabelspoorweg Como-Brunate. Villa del Balbianello ligt op 42 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Villa Flori
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,8
Locatie
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 690 van 1012 beoordelingen
10 - Uitstekend
690
Gastenscore: 8 - Goed. 223 van 1012 beoordelingen
8 - Goed
223
Gastenscore: 6 - Redelijk. 59 van 1012 beoordelingen
6 - Redelijk
59
Gastenscore: 4 - Matig. 26 van 1012 beoordelingen
4 - Matig
26
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 1012 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
11 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schitterend hotel op unieke locatie aan het meer
Richard
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heather
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stay was amazing from check-in to check-out! Recommendations, reservations, and things to do all were handled by front desk! Breakfast and restaurant was amazing! Mattia was amazing and made our stay the best! 10/10 recommend Hotel Villa Flori
Heather
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sergio
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All was great
Sergio
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jin
13 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel on the lake! Amazing view, exactly what I had imagined and hoped it would be. They have private dock so you can arrange boat pickup and drop off from hotel. Food was superb. Free breakfast that’s superb increased value of stay.
Jin
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keith
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible lake view. Great location. The staff was so friendly and helpful. A true dream.
Keith
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
laurent
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Situation exceptionnelle sur le lac.
laurent
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Faranaz
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very beautiful Hotel
Faranaz
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
alison
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So hospitable, the staff was amazing even though one of our days was raining they gave us great suggestions. Mateo was so nice. They upgraded our room. We had a beautiful view of the lake. If you’re staying, you should definitely eat at their restaurant. The food is excellent would definitely go back.
alison
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nickveer
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Too good to explain
Nickveer
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lisandra
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es una propiedad hermosa y con una vista encantadora.
Lisandra
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jake
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service and amazing bartenders
jake
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Manuel
4 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Friendly staff allowed us to check in early and check out late. They even gifted my Fiance and I a champagne bottle. Room was beautiful clean and the views were amazing!
Manuel
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vardan
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Amazing spot when you visit como
Vardan
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Renate
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent staff and the place was immaculate. Breakfast are delicious and the view of the lake outstanding. The bed and the pillows were the best we had slept on the last 10 days. Excellent wine selection to sip on and enjoy the view at night
Renate
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marilyn
23 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hermoso hotel! Personal super amable, comida rica en el restaurante y buen ambiente en el bar.
Karii
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aharon
18 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Best hotel of our lives. Absolutely made our trip incredible. Will return
Aharon
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guy
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Établissement qui livre ce qu’il promet: localisation idéale dans un édifice magnifique, chambre conforme à la description, propre et surtout avec vue de rêve sur lac. Petit déjeuner exceptionnel avec service haut de gamme très attentionné. Procédure de départ simple et rapide avec personnel très courtois. Une valeur sûre au Lac de Côme.
Guy
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Salman
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The best stay in como
Salman
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paulo
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Outstanding experience.
Beautiful classic hotel.
The view is stunning.
The restaurant is one of the best in Lake Como.
The staff is way above the average regarding attention and kindness.
Special thanks to Mattia who went above and beyond to make our stay even more special.
Very few hotels have the service they provided.
Can’t wait to go back !
Paulo
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jorge A
25 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muy bien desayuno y la vista al lago muy bonita. Desde Como pueden llegar fácil si usan el barco a Tavernola, es muy barato. Toda una villa Italiana por dentro.
Jorge A
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fantastiskt trevligt hotell. Perfekt läge och möjlighet att lätt parkera. Utsikten är fantastisk.
Peter
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Simon
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful historic hotel with modern comforts, outstanding lakeside views and attentive staff. We thoroughly enjoyed our stay.
Simon
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Iso
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lovely hotel with wonderful staff. Conveniently located with plenty of parking. Will definitely come back.
Iso
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lucy
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Flori is based just outside of Como. It's a 40 minute walk or a 10 minute taxi ride, however taxis are few and far between in Como! The hotel itself is on a main road and the first room we were given was very noisy, however the guest relations manager Mattia was excellent in moving us (My 80 year old Mother and myself) to a quieter room. The hotel itself is fine, it could do with a little refresh in places, particularly communal areas like stair carpeting, wobbly tables etc.
The staff were all helpful, there are bicycles to borrow and the lake view is fantastic. The main restaurant was disappointing, we did not enjoy our one evening meal there. A real shame. The ferry stop is close by, these are very slow though as we found it better to go to Como and take the hydrofoil which is much quicker! Overall we enjoyed our stay and Mattia was the main reason for this.