Gehele woning·Particuliere eigenaar
MASO MARGHERITA - L'ARA
Vakantiehuis aan een rivier met een keuken,vlak bij Solevallei
Fotogalerie voor MASO MARGHERITA - L'ARA





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 483 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

X Alp Hotel
X Alp Hotel
- Bubbelbad
- Inclusief ontbijt
- Spa
- Parking inbegrepen
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 380 beoordelingen
De prijs is € 141
inclusief belastingen en toeslagen
16 mrt - 17 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt

Frazione Almazzago, Commezzadura
In de buurt
Solevallei1 min. wandelen - 0.0 km
Wintersportplaats Madonna di Campiglio18 min. rijden - 13.6 km- Daolasa-Val Mastellina-kabelbaan14 min. wandelen - 1.2 km
- Wintersportplaats Marilleva7 min. rijden - 4.9 km
- Stelvio Nationaal Park19 min. rijden - 16.0 km
Lokaal vervoer
- Station Mezzocorona - 57 min. rijden
- Bolzano (BZO) - 87 min. rijden
Restaurants
- Tropical Bar Gelateria4 min. rijden
- L'Oasi4 min. rijden
- Supermercati Trentini Dimaro4 min. rijden
- Ristorante Dolomiti16 min. wandelen
- Noria Hotel Pizzeria Ristorante13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over MASO MARGHERITA - L'ARA
Beoordelingen
8,0


