Deze gîte bestaat uit een eet- en zitkamer met een ingerichte open keuken, een slaapkamer met een tweepersoonsbed, twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en een doucheruimte in elke slaapkamer. Buiten is er een eigen, met gras begroeide en omheinde tuin. Er geldt een toeslag voor gas en elektriciteit (4 tot 7 euro, afhankelijk van het seizoen). Kleine huisdieren zijn welkom. TOERISTISCHE ATTRACTIES: vissen, wandelen, zwemmen; er is een boot en een waterfiets beschikbaar. Bezoek aan het stadje Provins op 15 km afstand. Je kunt ook een champagekelder bezoeken. Deze gelijkvloerse gîte is een oud bijgebouw van de abdij van Clairvaux en ligt midden in de wijnstreek, op 7 km van Bar-sur-Aube.
dit vakantiehuis ligt in Colombé-le-Sec in een landelijke omgeving. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Mémorial Charles De Gaulle en La Boisserie. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Champagne Soret-Devaux en Champagne Christophe. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Colombé-le-Sec
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Le Cellier aux Moines inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Cellier aux Moines uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Cellier aux Moines?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op 5 minuten wandelen van Champagne Soret-Devaux, Champagne Christophe en Champagne Charles Clement. Ook Champagne Monial en Champagne Tapray Francis liggen op 2 km afstand.