Hotel Weinstube Klasen ligt in Cochem in de buitenwijken. Bezoek Hieronimi Winery en Weingut Rudi Steuer Valwig als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Moezelpromenade en Calmont Klettersteig. Wild- und Freizeitpark Klotten en Schock-Heiligenhäuschen zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Cochem
Sehler Anlagen 8, Cochem, RP, 56812
In de buurt
Reichsburg Cochem
15 min. wandelen - 1.3 km
Moezelpromenade
19 min. wandelen - 1.7 km
Marktplatz
19 min. wandelen - 1.6 km
Historische Senfmühle Cochem
4 min. rijden - 2.7 km
Hieronimi Winery
4 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Station Cochem Mosel - 6 min. rijden
Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 56 min. rijden
Restaurants
Hotel Müller
15 min. wandelen
Café Flair
16 min. wandelen
Alte Gutschänke
14 min. wandelen
Cafe & Bistro Filou
16 min. wandelen
Alt Cochem
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Weinstube Klasen
Hotel in een landelijke omgeving
Geniet van een terras, een speeltuin en een wasserij bij Hotel Weinstube Klasen. Naast een snackbar/deli genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Weinstube Klasen hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Weinstube Klasen?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Weinstube Klasen inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Weinstube Klasen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Weinstube Klasen?
Dit hotel ligt in de buitenwijken, op 15 minuten wandelen van Marktplatz, Moezelpromenade en Martinsbrunnen Cochem. Ook Reichsburg Cochem en Katholieke Kerk van Sint Martinus liggen op 2 km afstand. Station Cochem Mosel ligt op 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Weinstube Klasen
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
1 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten