Hotel Karl Müller ligt aan het water in Cochem. Bezoek culturele hoogtepunten Historische Senfmühle Cochem en Moselland Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Wild- und Freizeitpark Klotten en Schock-Heiligenhäuschen. Parcours der Sinne en Archäologiepark Martberg zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cochem
Moselpromenade 9, Cochem, 56812
In de buurt
Moezelpromenade
2 min. wandelen - 0.2 km
Reichsburg Cochem
8 min. wandelen - 0.7 km
Marktplatz
1 min. wandelen - 0.1 km
Historische Senfmühle Cochem
5 min. wandelen - 0.4 km
Hieronimi Winery
7 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Cochem Mosel - 11 min. wandelen
Frankfurt (HHN-Frankfurt - Hahn) - 58 min. rijden
Restaurants
Hotel Müller
1 min. wandelen
Café Flair
1 min. wandelen
Alte Gutschänke
2 min. wandelen
Cafe & Bistro Filou
2 min. wandelen
Alt Cochem
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Karl Müller
Hotel vlak bij Moezelpromenade
Overweeg een verblijf bij Hotel Karl Müller en geniet van een terras, een koffiebar/café en een wasserij. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Naast een restaurant genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een bagageopslagruimte
Een lift, een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Karl Müller bieden voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren, bovenop minibars en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 20 per nacht); reserveren verplicht
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 18,90 per persoon
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Sauna
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Buiten
Aan een rivier
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv van 100 cm met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Roomservice
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Antigeen voor Covid-19 of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 24 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 18 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 15 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 18.90 per persoon
Betaald parkeren: EUR 10 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per nacht (op 300 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Duitsland. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 3,5.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Karl Müller?
Ja, bij Hotel Karl Müller zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Karl Müller?
Vandaag, 12 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Karl Müller van één nacht voor twee volwassenen op 21 okt. 2026 min. € 99, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Karl Müller inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Karl Müller uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Karl Müller?
Dit hotel ligt aan het water, vlak bij Moezelpromenade, Katholieke Kerk van Sint Martinus en Marktplatz. Ook Martinsbrunnen Cochem en Historische Senfmühle Cochem liggen op 10 minuten wandelen. Station Cochem Mosel ligt op 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Karl Müller
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
10
Locatie
8,4
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 63 van 146 beoordelingen
10 - Uitstekend
63
Gastenscore: 8 - Goed. 49 van 146 beoordelingen
8 - Goed
49
Gastenscore: 6 - Redelijk. 16 van 146 beoordelingen
6 - Redelijk
16
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 146 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 146 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Tony
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personeel vriendelijk en behulpzaam, het ontbijt is goed en uitgebreid met vers fruit, divers beleg
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Herman
28 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel, mooi gelegen aan de Moezel en het centrum op zeer korte afstand.
Het hotel heeft een goed restaurant met een mooi terras wat uitkijkt over de Moezel.
De bediening in het restaurant was erg onervaren en daardoor duurde het lang voor wij iets konden bestellen.
Het eten was prima.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Chantal
8 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Kamer is echt Duits vinden wij, je mag er niet te veel van verwachten. Wij misten een kleine koffiehoekje voor ons ochtend koffie/thee op het balkon
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Robin
30 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Basic hotel met een hoog prijsniveau.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adriënne
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aanrader!!Geweldige mooi hotel, heel vriendelijk ontvangst en heel behulpzaam.
Ontbijt was top, heerlijk met uitzicht op de Mosel ontbijten.
Kamer uitzicht op kasteel en ander raam op Mosel en heerlijke bedden.
Parkeren in parkeergarage die vlakbij is (20 euro voor 2 dagen).
Ik was jarig en er stond s’morgens een fles witte wijn voor de deur met felicitaties💗
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
L.M.A. Leenderd
14 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Uitstekende locatie
Schoon en goed Hotel
Restaurant en cafe` goed
Personeel vriendelijk
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Locatie schitterend. Ontbijt uitstekend. Wij hadden een kamer zonder airco op het 5de verdiep net onder het dak, waardoor het te warm was om van een goede nachtrust te kunnen genieten.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Jos
13 nov 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Weekend Cochem
Oud-bollige hotelkamers, veel te duur voor wat wat je krijgt
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Krista
23 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel, veel hondengeur
Ligging hotel en service waren goed.
Kamer stonk enorm naar hond. Gelukkig konden we het raam volledig open doen en viel het avonds wel mee.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
wilhelmus
6 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel, toplocatie maar prijs-kwaliteitverhouding is mager. € 275 per nacht inclusief ontbijt is te duur voor een kamer zonder airco en een oude badkamer.
Restaurant is prima maar ook gewoon duur. Mayonaise € 1,50 per kleine portie. Thee € 5,65 per glas.
Personeel is heel goed en vriendelijk.
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Erik
8 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging van hotel is mooi. Wel een steil trapje bij de entree wat niet zo handig is voor mensen die slecht ter been zijn. Parkeren voor het hotel is een ramp. Of om de 3 uur een nieuw parkeerkaartje kopen. Want je mag eigenlijk maar uiterlijk 3 uur staan. Of de auto veel verder weg parkeren. Honderden meters. Houdt rekening met minimaal 10 euro per dag. We hadden een kamer aan de voorzijde met balkon wat een schitterend uitzicht gaf op de Moesel, de boten en de boulevard. 'S morgens rond 8.00 uur stond er wel een aantal keren een vrachtauto voor het hotel te lossen. Deze liet een motor draaien voor de koeling wat erg veel lawaai maakte en waar we wakker van werden. De kamer was goed maar ook niet meer dan dat. Op de vloer van de kamer en in de gangen ligt hoogpolige vloerbedekking. Dat is niet erg hygiënisch qua schoonmaken. De badkamer was nogal oudbollig met een hele kleine douchecel waar je tijdens het douchen vaak tegenaan stoot. Verder lagen er erg zware dekbedden op het bed wat een benauwd gevoel gaf. Er stond wel netjes een fles witte wijn en bubbelwater koud. We hebben gebruik gemaakt van het ontbijt wat er netjes uitzag en voldoende gevarieerd was. We hebben heerlijke dagen gehad en komen graag nog eens terug in dit hotel.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Callum
10 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, good breakfast, self service check in.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Daniela
25 jun 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast and staff on the restaurante were super nice.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Gabriele
3 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel ist sehr gut gelegen, direkt an der Mosel und an der Moselpromenade. Personal ist sehr freundlich. Gerne wieder
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Carolina
28 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel con excelente ubicación frente al río y justo atrás una linda plaza, todo limpio y un buen desayuno, el único inconveniente es su check in que termina a las 6 pm , sin embargo gracias al apoyo de Jusef el asistente de Expedia que envío un correo al hotel, me dejaron mi llave para poder entrar. Todo lo demás perfecto.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Bo
13 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ualmindelig venligt og serviceminded personale!
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Em
6 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is 15mins walk from train station but at the center of the altstadt. It has a small staircase at the front door, but it has elevator inside so very convenient overall. Basically you can go everywhere you need within 5-15mins walk. It actually has a sauna you can use once you reserve with the hotel staff. German style breakfast was nice. View from the window is 100% excellent if you are located on the high floors. No air-con though only fans in the room in summer.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kristina
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
God morgenmad, fantastisk udsigt
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Magdalena
12 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Läget var kanonbra. Frukost ok. Uppgradering av rum var toppen. Dock endast fläkt, ingen ac vilket blev enormt varmt, högst upp, med 28 gr utomhus kl.21… men funkade för ett par nätter.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Hanna
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastiskt läge! Rummet saknade AC men var utrustad med en fläkt men den hade tyvärr gjort sitt.
Skulle varmt rekommendera men de hade gärna fått byta ut fläktarna mot något mer effektivt 😉
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margot
30 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, friendly staff. Delicious breakfast buffet and most excellent location. Would stay hete agsin.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Robert
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
very nice place to stay
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Trine
6 jul 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Det er et dtandard hotel, til den noget slidte side. Personslet var helt vildt hjælpsomme og der er flot udsigt fra terassen. Det er nedslidt hotel på værrlser og ikke specielt interessant. Aftensmaden var ikke pengene værd. Morgenmad ok.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Francesco
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ottima colazione. buona connessione. location stupenda e personale cordiale. consigliato
17 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nicole
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Der Check In ging ganz schnell und die Zimmer mit Balkon sind groß.
Das gesamte Personal ist sehr freundlich und aufmerksam. Auf der Terrasse kann man sein Frühstück, was keine Wünsche offen lässt, wunderbar genießen. Die Lage des Hotels ist perfekt. Wir waren schon 2 Mal hier und würden es immer wieder buchen.