Ontdek de authentieke charme van dit appartement met adembenemend uitzicht op zee. Gelegen in het hart van Le Pouldu, is het de perfecte uitvalsbasis om de gouden stranden en de GR34-wandelroute te verkennen. Dompel uzelf onder in de rust, laat de dagelijkse sleur achter u en laat u betoveren door de schoonheid van de Bretonse kust. Deze accommodatie is ontworpen voor 1 tot 2 personen. Uw comfort staat bij ons voorop: beddengoed is aanwezig, het bed is opgemaakt bij aankomst en er is privéparkeergelegenheid. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Haardroger
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 30 vierkante meter
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor middernacht
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Clohars-Carnoët. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de Pont-Aven en Pont-Aven Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Maison-Musée du Pouldu en Abbey Site of Saint Maurice. Ker ar C'hoari en Struisvogelboerderij van Saudraye zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Clohars-Carnoët
Lorient (LRT-Lorient - South Brittany) - 29 min. rijden
Restaurants
Creperie De Saint Maurice
6 min. rijden
La Moule Qui Saoule
13 min. rijden
Les Terrasses De L'océan
14 min. rijden
La Riviéra
3 min. rijden
Bernique
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home in Clohars Carnoët with parking?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home in Clohars Carnoët with parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home in Clohars Carnoët with parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home in Clohars Carnoët with parking?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Clohars-Carnoët ligt en op 5 km afstand van Golf van Biskaje, Haven van Doëlan en Plage du Kérou. Ook Plage de Bellangenet en Plage des Grands Sables liggen op 5 km afstand.