Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Residence Terminus housing
The room is in permanent compliance with the requirements of our customers. It is equipped with a bathroom including: toilet, shower, bath and toiletries. There is also included: Tea / Coffee, Tv, Free Wifi and regarding the bedding: there is a double bed and a sofa bed. We are reachable all the time :) Entrance is generally from 4 p.m. to 9 p.m. Thank you
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis internet
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
dit appartement ligt in La Gare, een wijk in Clermont-Ferrand. Royatonic en Royat Spa zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Musée Lecoq en Musée d'Histoire Naturelle Henri-Lecoq bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Parc des Sports Marcel Michelin of Stade Marcel Michelin. Bekijk onze reisgids voor Clermont-Ferrand
Clermont-Ferrand (CFE-Internationale luchthaven Clermont-Ferrand - Auvergne) - 9 min. rijden
Restaurants
Novotel Suites Clermont Ferrand Polydome
12 min. wandelen
Café Snack Salford
9 min. wandelen
Café de la Place
9 min. wandelen
Wok Thaï
10 min. wandelen
New York Café
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence Terminus housing ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Residence Terminus housing inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residence Terminus housing uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence Terminus housing ?
Dit appartement ligt in La Gare, op 15 minuten wandelen van Blaise Pascal-universiteit, Notre Dame du Roc en Jardin Lecoq. Ook FRAC Museum en Polydome Congrescentrum liggen op 2 km afstand. Station Clermont-Ferrand ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Clermont-Uni-T2C Tram Stop is het 17 minuten wandelen.