Parkside Hotel ligt in Cleator Moor. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Longland Lake Country Park en Clints Quarry. Daarnaast kun je ook The Beacon en Helena Thompson Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Rowrah Circuit of Borough Park. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, fietsen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Cleator Moor
Newcastle, Engeland (NCL-Internationale luchthaven Newcastle) - 141 min. rijden
Restaurants
Haig Pit Bakehouse
12 min. rijden
Barwises Chippy
12 min. rijden
The Sunny Hill
11 min. rijden
The Bransty Arch
11 min. rijden
Greggs
2 min. rijden
Over deze accommodatie
Parkside Hotel
Hoogtepunten van de accommodatie
Bij Parkside Hotel zijn er de volgende voorzieningen: gratis ontbijt, een bar en een businesscentrum. Vergeet niet te genieten van een kindermenu bij het restaurant ter plaatse. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een vergaderruimte, rookvrije accommodatie en huwelijksservices
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijt beschikbaar
Een bar/lounge
Een restaurant
Gastendiensten
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Roken is niet toegelaten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Parkside Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Parkside Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Parkside Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Parkside Hotel?
Dit hotel in Cleator Moor ligt op 3 km afstand van Cleator Moor Library, Bighill Community Park en Frizington Library. Ook Keekle Community Park en Longland Lake Country Park liggen op 5 km afstand.