Gelegen in Ciboure, in het Baskenland, biedt dit appartement van 30 m² plaats aan maximaal 2 gasten en beschikt het over één slaapkamer. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste privékeuken, Wi-Fi, een ventilator, een televisie, en op aanvraag zijn een babybed en een kinderstoel beschikbaar voor extra comfort. Strandhanddoeken zijn aanwezig, evenals boeken in het Spaans, Engels en Frans.
Ontbijt is beschikbaar tegen een toeslag, ter plaatse te betalen, en dient voor aankomst gereserveerd te worden. Het ontbijt bestaat uit een halve baguette, een croissant, koffie, thee, warme chocolademelk, melk, boter, huisgemaakte jam en seizoensfruit.
Het appartement ligt op slechts 100 meter van de oceaan, waardoor jullie gemakkelijk toegang hebben tot het nabijgelegen strand. Alle voorzieningen zijn te voet bereikbaar.
Parkeren op straat is gedeeld beschikbaar en het openbaar vervoer is eenvoudig bereikbaar. Feesten zijn niet toegestaan op het terrein.
Ciboure is een typisch Baskisch dorp, gelegen tussen oceaan en bergen, recht tegenover Saint-Jean-de-Luz. Dit voormalige vissersdorp biedt een authentieke sfeer met zijn haven, pittoreske straatjes en rijke historische erfgoed. Jullie kunnen het geboortehuis van Maurice Ravel, de Saint-Vincentkerk en het Fort van Socoa ontdekken. Het kustpad biedt prachtige wandelingen langs de kust.
LGBTQIA+ vriendelijk.
- Avondeten betaling 35,00 € per persoon per nacht
- Ontbijt betaling 18,00 € per persoon per nacht
- Pendelbus naar het treinstation betaling 4,00 € per persoon per rit
dit appartement ligt in Ciboure. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Maison Louis XIV en Maison de l'Infante. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Jardin Botanique Littoral Paul Jovet en Ibardin Aventures een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadium Gal of Stade d'Aguilera. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, rotsklimmen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Ciboure
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'L'océan' with Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'L'océan' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'L'océan' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'L'océan' with Wi-Fi?
Dit appartement in Ciboure ligt op 10 minuten wandelen van Golf van Biskaje en Plage de Socoa. Ook Quai Maurice Ravel en Église Saint Vincent liggen op een kwartiertje wandelen. Station Saint-Jean-de-Luz ligt op 21 minuten wandelen en naar Saint-Jean-de-Luz (XJZ-Station Saint-Jean-de-Luz) is het 21 minuten wandelen.