10/10 – Voortreffelijk
Emma
Stunning views





























Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 10.00 uur
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 09.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zaterdag tussen 14.00 uur en 17.00 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De receptie is van september t/m juni gesloten op zondag. De receptie is van juli t/m augustus op maandag t/m vrijdag geopend van 09.00 tot 12.00 uur en van 15.00 tot 18.00 uur, op zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 19.00 uur en op zondag van 09.00 tot 12.00 uur.
De kinderclub van deze accommodatie is alleen in de zomer op maandag tot en met vrijdag geopend.
Neem op voorhand contact op met het hotel om bij de plaatselijke jachthaven een aanlegplek voor een boot te reserveren. Er geldt een toeslag van EUR 150 per week.
Bemande receptie
Voor huisdieren betaal je EUR 35 per huisdier, per week
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 22 per verblijf.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Ja, bij L'Ecrin du Lac zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per week. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Chorges ligt aan een meer, op 2,5 km van Lac de Serre-Poncon en op 15 km afstand van Accrobranche Serre-Ponçon en Plage des Tremouilles. Ook Saint-Philippe en Lake Saint-Apollinaire liggen op 20 km afstand.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





