Samay Lodge ligt in Chivay in het stadscentrum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Thermale baden van La Calera en Cerro Huilcana. Daarnaast kun je ook Museo de Yanque en Museo Yanque bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Chivay
214 Miguel Grau, Chivay, Arequipa, 04145
Restaurants
El Remanso Del Colca
Casa Andina Standard Colca
Peña Show "Tusuy Wasi
Restaurante Maray
Urinsaya Buffet
Over deze accommodatie
Samay Lodge
Hostal in het stadscentrum
Samay Lodge biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Samay Lodge bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en zeep
Verwarming en dagelijkse schoonmaak
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Virtuele receptie
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je PEN 2 per huisdier, per verblijf
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: PEN 2 per huisdier, per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 0017-2026
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Samay Lodge?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van PEN 2 per huisdier, per verblijf.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Samay Lodge zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Samay Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Samay Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Samay Lodge?
Dit hostal ligt in het centrum van Chivay, vlak bij Kathedraal van Chivay en Astronomisch Observatorium. Ook Chivay Arena en Thermale baden van La Calera liggen op 5 km afstand.