B&B La Casa Di Alice ligt in Chioggia. Bezoek Porto di Chioggia en Circolo Golf Venezia Alberoni als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Sottomarina en Adige River. Pretpark Astoria Village en Botanische Tuin van Porto Caleri zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chioggia
Ja, bij B&B La Casa Di Alice zijn honden en katten met een gewicht van maximum 12 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij B&B La Casa Di Alice inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij B&B La Casa Di Alice uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat B&B La Casa Di Alice?
Deze bed & breakfast in Chioggia ligt en op 5 km afstand van Porto di Chioggia, Strand van Sottomarina en L' Ultima Spiaggia Isola Verde. Ook Adige River en Pretpark Astoria Village liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.