HOTEL R9 The Yard Chikuzen ligt in Chikuzen. Bezoek culturele hoogtepunten Museum ter Herdenking van de Vrede Chikuzenmachi Tachiarai en Nationaal Museum van Kyushu. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Tosu Premium Outlets en Frespo Tosu. Kirin-brouwerij en Dazaifu Amusementspark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chikuzen
Shinokuma 183-8, Chikuzen, Fukuoka, 838-0215
In de buurt
Goroyama-park
10 min. rijden - 7.0 km
Nyoirinji-tempel
11 min. rijden - 7.4 km
Museum ter Herdenking van de Vrede Chikuzenmachi Tachiarai
11 min. rijden - 7.1 km
Kirin-brouwerij
12 min. rijden - 7.7 km
Overblijfselen van Akizuki-kasteel
15 min. rijden - 13.3 km
Lokaal vervoer
Station Chikushino Tsuko - 4 min. rijden
Fukuoka (FUK) - 58 min. rijden
Restaurants
農村レストラン 筑膳
4 min. rijden
一九ラーメン 筑紫支店
5 min. rijden
CAFE CLOVE
3 min. rijden
麺屋我ガ
7 min. rijden
マクドナルド
5 min. rijden
Over deze accommodatie
HOTEL R9 The Yard Chikuzen
Hoogtepunten van de accommodatie
HOTEL R9 The Yard Chikuzen biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HOTEL R9 The Yard Chikuzen hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: JPY 800 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
R9 The Yard Chikuzen Chikuzen
HOTEL R9 The Yard Chikuzen Hotel
HOTEL R9 The Yard Chikuzen Chikuzen
HOTEL R9 The Yard Chikuzen Hotel Chikuzen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL R9 The Yard Chikuzen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL R9 The Yard Chikuzen?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij HOTEL R9 The Yard Chikuzen van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 41, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL R9 The Yard Chikuzen inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL R9 The Yard Chikuzen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL R9 The Yard Chikuzen?
Dit hotel in Chikuzen ligt op 10 km afstand van Nyoirinji-tempel, Sportpark van Ogori en Goroyama-park. Ook Museum ter Herdenking van de Vrede Chikuzenmachi Tachiarai en Kirin-brouwerij liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL R9 The Yard Chikuzen
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Voorzieningen
8,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 24 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Mikako
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
2回目でしたが1回目よりも快適に過ごすことができて満足です☺️
Mikako
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Eri
Reisde met een groep
24 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの対応が好ましくなかった
Eri
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Yuka
Reisde met familie
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten