Hotel Elotia

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Restaurant
  • Bar
  • Wasvoorzieningen

Over deze buurt

Hotel Elotia ligt in Chania. Oud-Venetiaanse Haven en Haven van Souda zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Gouden Strand en Kalamaki-strand. Grieks Nationaal Voetbalmuseum en Scheepvaartmuseum van Kreta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chania
Kaart
Agioi Apostoloi area, Chania, Crete, 73100

In de buurt

  • Een strand met de ondergaande zon boven het water, rotsachtig terrein en een heuvel met gebouwen in de verte.
    Gouden Strand
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een kustplaatsje met een helderblauw meer, een zandstrand en bergen op de achtergrond.
    Strand van Agioi Apostoloi
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Iguana beach
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Sunset Beach
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Kalamaki-strand
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 38 min. rijden

Restaurants

  • #Meetme Drive-Thru
    8 min. wandelen
  • Blend Coffeeshop
    4 min. rijden
  • Woodstock
    6 min. rijden
  • Pita Grill
    2 min. rijden
  • ε'μίς
    5 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Elotia

  • Hotel vlak bij Gouden Strand
  • Hotel Elotia ligt in de buurt van Kalamaki-strand en verwent gasten met een tuin, een speeltuin en een wasserij. Gasten kunnen ook babysitting/kinderopvang en een restaurant verwachten.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een kluis bij de receptie

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad
  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Kinderopvang
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Buiten

  • Tuin

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Beschikt Hotel Elotia over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Waar staat Hotel Elotia?

Dit hotel in Chania ligt op 10 minuten wandelen van Eastern Gulf en Gouden Strand. Ook Iguana beach en Sunset Beach liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Elotia

9,0

Fantastisch

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Carole

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel proche de la mer, parking facile, calme, la cuisine de la demi-pension est très bonne (spécialités locales différentes tous les soirs), des parasols laissés par des vacanciers sont à disposition pour la plage, ce qui est appréciable. Amélioration : une petite bouteille d'eau à l'arrivée dans le frigo serait la bienvenue. Excellent rapport qualité-prix, je recommande !
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

THIERRY

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
HÔTEL très correct mais pas très pratique pour les "anciens". Des escaliers partout ! Pas trop calme non plus suivant la situation de certaines chambres. Difficultés de parking si vous venez en voiture. Plage et commerces accessibles avec peu de marche.
7 nachten verbleven in juni 2023