Een zeer mooi gerenoveerde studio met een goed interieur.
De keuken is compact maar zeer goed uitgerust en heeft alles wat je nodig hebt als je thuis wilt koken.
Met een slaapbank voor twee personen en een stapelbed, is de studio het beste aan te bevelen voor een gezin met kinderen of een kleine groep vrienden die willen genieten van de geneugten die Chamonix te bieden heeft.
Er is een balkon op het zuiden waar u kunt zitten en staren naar de prachtige top van de Mont Blanc. Geplaatst op een fantastische centrale locatie dicht bij de Aiguille du Midi-lift, bussen en het centrum van de stad. Het appartement heeft ook het voordeel van gratis parkeren onder de grond (moet vooraf worden gereserveerd).
Let op: dit is een niet-roken eigendom en huisdieren zijn niet toegestaan.
Houd er rekening mee dat Chamonix Sud-appartementen vanwege hun fantastische centrale locatie soms onderhevig kunnen zijn aan buitengeluiden.
dit appartement bevindt zich in Stadscentrum van Chamonix, een wijk in Chamonix-Mont-Blanc, en ligt in de bergen. Kabelbaan Aiguille du Midi en Chamonix - Planpraz-skilift zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Mont Blanc verkennen. Train du Montenvers en Schaatsbaan van Chamonix zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Chamonix-Mont-Blanc
Station Chamonix Anguille du Midi - 4 min. wandelen
Col de Voza Tramway Station - 29 min. rijden
Sion (SIR) - 81 min. rijden
Restaurants
Poco Loco
7 min. wandelen
Annapurna Restaurant
5 min. wandelen
Annapurna2 Grill N' Curry
4 min. wandelen
Moody Coffee Roasters
2 min. wandelen
Aux Petits Gourmands
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Grepon 2 - a studio that sleeps 4 guests?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Grepon 2 - a studio that sleeps 4 guests inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Grepon 2 - a studio that sleeps 4 guests uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Grepon 2 - a studio that sleeps 4 guests?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Chamonix, op 10 minuten wandelen van Avonturenpark Planards en Kabelbaan Aiguille du Midi. Ook Skigebied Brévent-Flégère en Casino Le Royal Chamonix liggen op 10 minuten wandelen. Station Chamonix Anguille du Midi ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Chamonix-Mont-Blanc is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grepon 2 - a studio that sleeps 4 guests
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Wayne Griffiths
30 jan 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Chamonix short break
Location excellent, apartment had all required for a short stay.