Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
millevaches
The Millevaches: 1-star chalet with its Trianon Ideal for 2 families or 8 people
2 km from Lake Chambon and 1 km from the village center (bakery, shops)
Are you looking for a quiet place, close to nature and amenities, for your family or friends vacation?
Discover our 1-star chalet for 4 people and an independent trianon for 4 people, located on the same private and wooded land, ideal for two families or a small group.
The Chalet (1 star):
Capacity: 4 people
A room with a double bed a sofa bed in the living room
At only 2 km from Lake Chambon: swimming, canoeing, hiking trails
1 km from the village center: bakery, small grocery store, local market
Close to many activities: hiking, Auvergne volcanoes, visits, gastronomy
The key reception and return is done at our Saint-Nectaire office independently with our connected key box.
Options that must be requested during booking:
(ATTENTION, our laundry kits are biodegradable and disposable)
Laundry kit including:
large bed: Fitted sheet 1 duvet cover 2 pillowcases (30€)
small bed: Small flat sheet 1 duvet cover 1 pillowcase ($15)
Towel at 5 euros each (55*120), at the end of the stay, bring them back home with you!
End-of-stay cleaning mandatory.
The key handover (arrival and departure) takes place at the Saint-Nectaire agency.
A mandatory deposit of €800 (not cashed) will be requested (check or bank imprint).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
3 badkamers
Douche
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toeslag: EUR 30
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 16:00-00:00
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 30
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Dangerous animals not allowed.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 30
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor beddengoed: EUR 15 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
507331
Over deze buurt
deze chalet ligt aan een rivier in Chambon-sur-Lac. Thermes du Mont-Dore en Skilift van Village des Longes zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Skimuseum en Mont Dore Avonturen bezoeken. Super Coaster en Super Besse Summer Toboggan Run zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Chambon-sur-Lac
Clermont-Ferrand (CFE-Internationale luchthaven Clermont-Ferrand - Auvergne) - 55 min. rijden
Restaurants
Cafe le petit paris
16 min. rijden
Café de La Halle
13 min. rijden
Le Panthéon
15 min. rijden
Auberge Aux 500 Diables
8 min. rijden
L'Arbalette
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij millevaches?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij millevaches inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij millevaches uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.30 uur uit te checken.
Waar staat millevaches?
Deze chalet ligt aan een rivier, op 1 km van Lac Chambon en op 5 km afstand van Chateau de Murol en Natuurreservaat Chaudefourvallei. Ook Casino Saint-Nectaire en La Maison du Fromage liggen op 10 km afstand.