Geheel huisje

Tiny House Le Paddock

Dit huisje in Chambly is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Tiny House Le Paddock

Terrein van de accommodatie

Geheel huisje

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 415 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Buitenruimte
  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 149
inclusief belastingen en toeslagen
17 nov - 18 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Tiny House Le Paddock

Dit huisje in Chambly is voorzien van een keuken
Dit rookvrije huisje beschikt over een tuin. Dit huisje heeft een zetelbed en een omheinde privétuin. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een koffiezetapparaat/waterkoker, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit huisje is voorzien van een haardroger. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandlakens

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken

Buiten

  • Omheinde tuin
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 99 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 15 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 99 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

749516

Over deze buurt

Kaart
Chambly, Oise

In de buurt

  • Isle Adam Golf - 6 min. rijden - 6.1 km
  • Musée de la Nacre et de la Tabletterie - 11 min. rijden - 15.3 km
  • Parijs Golf - 14 min. rijden - 19.4 km
  • Château d'Auvers - 17 min. rijden - 16.7 km
  • Abdij van Royaumont - 18 min. rijden - 18.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Chambly - 3 min. rijden
  • Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 38 min. rijden

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬8 min. rijden
  • ‪Il capriccio - ‬10 min. rijden
  • ‪Le Flore - ‬7 min. rijden
  • ‪Subway - ‬8 min. rijden
  • ‪Atlantic - ‬8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Tiny House Le Paddock?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 99 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Tiny House Le Paddock?

Vandaag, 16 nov. 2025, kost een verblijf bij Tiny House Le Paddock van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2025 min. € 148,7, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Tiny House Le Paddock inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Tiny House Le Paddock uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Tiny House Le Paddock?

Dit huisje in Chambly ligt op 0,5 km van Frans Vexin Regionaal Natuurpark en op 10 km afstand van Isle Adam Golf en Parc naturel régional Oise-Pays de France. Ook Musée de la Nacre et de la Tabletterie en Abbaye de Royaumont liggen op 20 km afstand. Station Chambly ligt op 22 minuten wandelen.