La Torretta Hotel
Hotel met gratis ontbijt en fitnessfaciliteiten in Challand-Saint-Anselme
Fotogalerie voor La Torretta Hotel





Beoordelingen
7,8 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Standaard tweepersoonskamer laden

Standaard tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Balkon
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een bidet
Een bad/douchecombinatie
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer laden

Deluxe tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Balkon
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een bidet
Een bad/douchecombinatie
Alle foto's voor Driepersoonskamer laden

Driepersoonskamer
Hoogtepunten
Balkon
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een bidet
Een bad/douchecombinatie
Alle foto's voor Vierpersoonskamer laden

Vierpersoonskamer
Hoogtepunten
Balkon
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Lcd-televisie
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Een bidet
Een bad/douchecombinatie
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Challand-Saint-Anselme, Valle d'Aosta, 11020
Over deze accommodatie
La Torretta Hotel
Gelijkaardige accommodaties

Cozy ground floor house in quiet location Pets allowed
Cozy ground floor house in quiet location Pets allowed
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Toeslag voor galadiner op kerstavond (24 december) per volwassene: EUR 80.00
- Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: EUR 100.00
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 30 april betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 15 juni betaal je EUR 1.25 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 16 juni tot 30 september, EUR 2.50 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen jonger dan 15 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, EUR 1.25 per persoon, per nacht, maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 15 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: EUR 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor een spelletje golf. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Torretta Challand-Saint-Anselme
Torretta Hotel Challand-Saint-Anselme
Hotel La Torretta Hotel Challand-Saint-Anselme
Challand-Saint-Anselme La Torretta Hotel Hotel
Torretta Hotel Challand-Saint-Anselme
Torretta Challand-Saint-Anselme
La Torretta Hotel Challand-Saint-Anselme
Hotel La Torretta Hotel
Torretta Hotel
Torretta
La Torretta Hotel Hotel
La Torretta Hotel Challand-Saint-Anselme
La Torretta Hotel Hotel Challand-Saint-Anselme


