10/10 ā Uitstekend
Oula



























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Ā
Ja, bij AGRITURISMO VALFRAJA zijn honden met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij AGRITURISMO VALFRAJA van ƩƩn nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. ā¬Ā 119, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Deze plattelandsaccommodatie in Cembra ligt op enkele stappen van Valsugana en op 15 km van Piramidi di Segonzano en Trudner Horn Natuurpark. Ook Valle dell'Adige en Endrizzi-wijnmakerij liggen op 20 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster


